reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nasze wizyty , usg

Gratuluje udanych wizyt:-)
madzik1980, gratuluje coreczki. Dla mnie tez wlasnie na tym USG wyglada na dziewczynke.
fibi86, ale wielki maly czlowieczek:-)
Loleczka, gratuluje 7-centymetrowego dzieciatka. Moje dziecko na USG tez malo sie ruszalo, ale nie wydaje mi sie, ze to cos niepokojacego. Moze akurat spal.
 
reklama
Fibi, Loleczka - super fotki maluchów i cieszę się, że wszystko ok! :-)

Ja też już po :-) Maluch ma 62 mm i wszystkie parametry w normie :-) Mam film na płycie ale niestety wiele nie będzie na nim widać, bo dzidziol, całą wizytę przespał z nogami w górze :-D

Zdjęcie trochę niewyraźne ale to z telefonu DSC_0301.jpg
 
Maciejka targuj sie!!!! powiedz ze chcesz jedno zdjecie i koniec- uprzyj sie- musza ci dac- oni i tak to potem wyrzuca, a jedno zdjecie wiecej wydrukowane nic ich nie kosztuje- walcz o swoje- powiedz im ze chcesz rodzicom pokazac albo cos w tym stylu... to nie jest normalne ze odmawiaja ci zdjecia usg
 
loleczka, gratuluję olbrzymka! Zdjęcie super, a jaki mózg wyraźny. Mały "mądrala" rośnie.:-):-)
domi, tobie też gratuluję, fajne zdjęcie a że spało, widać ma w nosie że go podglądają. Co za stoicyzm!:-)

Maciejka, tak jak pisze Iza, walcz! Powiedz że koniecznie chcesz mieć chociaż jedno na pamiątkę. Naprawdę dziwny ten twój lekarz...:-)
 
reklama
Do góry