reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
Marzycielka i MadziaSek super, że wizyty udane i dzieciaczki zdrowe.

Ja też byłam wczoraj u lekarza i okazało się, że te wszystkie moje bóle miednicy, pleców, pchwin itp. są spowodowane tym, że maluch jest bardzo nisko ułożony i główką naciska mi szyjkę macicy (ale jest zamknięta i ma 3cm, czyli nic się nie skróciła) mam się nie forsować fizycznie. No i wiadomo, że nic się nie da zrobić i leki też nie pomogą, więc mogę ewentualnie negocjować z maluchem, żeby się przeniósł wyżej:-D.

A maluch to też już nie maluch, bo ma ponad 900g!!
 
AleksandraMaria może uda Ci się namówić maluszka, żeby trochę zmienił położenie. No i faktycznie to już nie maluch :-) za chwilę nasze skarby przekroczą magiczną granicę 1 kg. Gratuluje udanej wizyty
Mój ma teraz 675 g, i sobie leży główką na łóżysku jak na poduszce
 
Ewcik czy malo czy duzo... Wazne ze dobrze sie rozwijaja i rosna ;-)
sam gin byl zdziwiony ze juz tyle wazy, w takim tempie jeszcze termin porodu mi sie zmieni, maz sie nabija ze bedzie duzy chlopak jak on, a ja mowie do brzuszka synu pamietaj 3kg i ani grama wiecej :-D
 
Ewcik czy malo czy duzo... Wazne ze dobrze sie rozwijaja i rosna ;-)
sam gin byl zdziwiony ze juz tyle wazy, w takim tempie jeszcze termin porodu mi sie zmieni, maz sie nabija ze bedzie duzy chlopak jak on, a ja mowie do brzuszka synu pamietaj 3kg i ani grama wiecej :-D


kochana, na szczęście na tym etapie waga jeszcze nie przesądza o masie urodzeniowej ;-) ja się obawiam, czy córcia będzie też taka duża jak synek-4020g i 60cm :sorry2:
 
reklama
Marzycielka sweet :-D otwiera oczka ? Myślałam ze od 27 tyg dopiero.
Lubie Twoje wizyty bo jesteśmy na tym samym etapie i pewnie moja wygląda i waży podobnie :-) po poprzedniej wizycie miałyśmy tylko 10g różnicy.

Madziasek aleksandra uła dużae dzidzie już :eek:
 
Do góry