reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

a ja juz mam stresa jutrzejszym usg...piszecie ze w 5tc i kilka dni albo 6 juz bylo serducho...a u mnie w teoretycznie 6 byl tylko pecherzyk i to cialko zotle :( ja pier..... :(


po prostu twoja dzidzia jest młodsza niż koleżanki tj. u ciebie doszło później do zapłodnienia, a że masz dłuższe cykle to stąd twoja ciąża pokazuje 7tydzień.
3mam mocno kciuki chociaż jestem pewna, że wszystko będzie ok. Śpij spokojnie żeby maluszek jutro ładnie pozował do zdjęć :p
 
reklama
dorota gratuluje tak udanej wizyty!

dzikuska co do toxo to Undomiel ma racje bo ja tez od wielu lat mam koty i nawet dokarmialam wiele takich ulicznych, a nigdy toxo nie przecodzilam :baffled: to by musial byc naprawde wielki pech jezeli teraz bym sie zarazila.

trzymam kciuki za wszystkie wasze wizyty bo do mojej jeszcze daleko!
 
Dziewczyny ogolnie sie zmartwilam i chcialam zebycie spojrzaly na moje zdjecie Zobacz załącznik 594542

Bylam na wizycie jak suwaczek pokazywal 5tydz. 6 dzien a usg wykazalo ze ciaza ma 4 tydz. 4 dzien

GS 1,3cm
YS 3mm
oczywiscie serduszka niebylo widac

Owulacje mialam i w ten dzien sie przytulalismy 20.10 to pewnie 2 dni i wtedy doszlo do zaplodnienia...

Mam powody do zmartwienia? Lekarz niby powiedzial ze jest ok...ale moze tylko pocieszyl...
 
Julia - my lekarzami nie jesteśmy.. serduszka nie było widać, bo tam nie wiem czy zarodek w ogóle widać. spokojnie. jak lekarz powiedział że dobrze, to dobrze. moaj tez powiedziała, że wygląda na wcześniejszą, ale że urośnie.. nic tylko czekać do kolejnej wizyty...
 
za dwa tyg pewnie kazal przyjsc i wtedy zobaczysz jak maluszek odbije w gore
mierzylas tempke? jakos masz potwierdzona owulacje? bo to ze myslimy kiedy byla ksiazkowo to jedno a kiedy faktycznie byla to drugie.
ja np. mierze temp. wiec wiem kiedy mialam
 
Już po wizycie, uboższa o 6 fiolek krwi ;/
Mieli jakieś opóźnienie i tak wszystko szybko szybko. Ale to była tylko wizyta u lekarza prowadzącego (jak zwykły rodzinny w Polsce). Nie dostałam skierowania do ręki, Dr powiedziała, że wyśle prośbę do szpitala do kliniki wczesnej ciąży i wtedy będą do mnie dzwonić. Troche jestem zawiedziona bo sądziłam, że już się umówię. Będę dzwonić tam dopytywać bo mam nadzieję, na usg w przyszłym tygodniu.
 
za dwa tyg pewnie kazal przyjsc i wtedy zobaczysz jak maluszek odbije w gore
mierzylas tempke? jakos masz potwierdzona owulacje? bo to ze myslimy kiedy byla ksiazkowo to jedno a kiedy faktycznie byla to drugie.
ja np. mierze temp. wiec wiem kiedy mialam

Mam przyjsc za 3 tyg. , niemierzylam ale czulam sline bole podbrzusza jak na owu i tylko w tym czasie przytulalismy dwa razy w ciagu jednego dnia...
No to ladnie krwi ci pobrali! no to trzymam kciuki za usg:)

Kum no wlasnie tam tylko to zoltko bylo...(czy jak tam sie to nazywa... pozostalo czekac i miec nadzieje!
 
To tu tez napisze.jestem po usg.z ktorego wynika ze ciaza mlodsza o tydzien.widzialam malenstwo i bijace serce.dostalam luteine na podtrzymanie ze wzgledu na moja historie :)
 
ja bylam dzis w przychodni na wizycie :) zostalam zmolestowana okropnie przez panią doktorkę :) a skierowania na badania dostalam tylko na morfologie mocz i przeciwciala... nie oplacalo sie tam tuptać :)
 
reklama
jestem po pierwszej wizycie, mąż był ze mną, widzieliśmy na usg jak bije serduszko, wow, niesamowite wrażenie :tak: wszystko jest ok, nasz Bąbelek ma 5 mm wielkości. Ciąża młodsza o tydzień, wg USG dziś jest 6t1d ciąży.
Dostałam Luteinę tak na wszelki wypadek i Gin założył mi kartę ciąży.
Kolejna wizyta 10.12
 
Ostatnia edycja:
Do góry