reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Kum kotki mam tylko w domu i poza sucha karma dostaja tylko tunczyka z puszki, czyli chyba powinno byc ok, co? maz sprzata im kuwete teraz wiec mam nadzieje ze sie nic nie stanie.

pola. wlasnie tez tak slyszalam ze ft4 wazniejsze tylko nie wiem nic o ciazowych normach. wynik mi wyszedl 13,8 przy normie 9-20 wiec jest tak po srodku, czyli chyba nie jest zle, co?
 
reklama
pola. wlasnie tez tak slyszalam ze ft4 wazniejsze tylko nie wiem nic o ciazowych normach. wynik mi wyszedl 13,8 przy normie 9-20 wiec jest tak po srodku, czyli chyba nie jest zle, co?
myślę, że jest ok, tylko pilnuj, żeby wynik był cały czas w normie. ja badam tsh i ft4 co ok miesiac.
 
Kum kotki mam tylko w domu i poza sucha karma dostaja tylko tunczyka z puszki, czyli chyba powinno byc ok, co? maz sprzata im kuwete teraz wiec mam nadzieje ze sie nic nie stanie.

pola. wlasnie tez tak slyszalam ze ft4 wazniejsze tylko nie wiem nic o ciazowych normach. wynik mi wyszedl 13,8 przy normie 9-20 wiec jest tak po srodku, czyli chyba nie jest zle, co?


spokojnie. czyli kotki nie maja sie gdzie zarazić, więc jest okej.. przeciez muszą najpierw złapać toksoplazmowe, to pasożyt, wiec spoko. ja właśnie chciałam wziąć.. ale akurat dowiedziałam sie o ciąży.. jakbym miała wcześniej to bym sie nie bała.
 
Dzidzius ma sie dobrze ,jest tam gdzie trzeba,ma 2,8 mm i wedlug usg to 5 tydz i 6 dni czyli prawie tak jak suwaczek pokazuje :-),i jest BIJACE SERDUSZKO sama widzialam jak bije :-).
Lekarza jedynie zaniepokoilo to ze zarodek jest nisko i bardzo blosko blizny po cieciach ,kazal sie nie denerwowac i jak bede plamic itp to jechac to sprawdzic,ale oczywiscie nie przewiduje takiego czegos :).

Pamietam ze z alankiem bylo tak samo,lekarkapierwsza jak jeszcze serduszka nie byloto mowi ze nie ma szans bo za nisko , a alanek dal rade,moze taka moja natura ze dzieci napoczatku nisko,wierze ze bedzie dobrze :-)l

156uwav.jpg
 
Dzidzius ma sie dobrze ,jest tam gdzie trzeba,ma 2,8 mm i wedlug usg to 5 tydz i 6 dni czyli prawie tak jak suwaczek pokazuje :-),i jest BIJACE SERDUSZKO sama widzialam jak bije :-).
Lekarza jedynie zaniepokoilo to ze zarodek jest nisko i bardzo blosko blizny po cieciach ,kazal sie nie denerwowac i jak bede plamic itp to jechac to sprawdzic,ale oczywiscie nie przewiduje takiego czegos :).

Pamietam ze z alankiem bylo tak samo,lekarkapierwsza jak jeszcze serduszka nie byloto mowi ze nie ma szans bo za nisko , a alanek dal rade,moze taka moja natura ze dzieci napoczatku nisko,wierze ze bedzie dobrze :-)l


a ja juz mam stresa jutrzejszym usg...piszecie ze w 5tc i kilka dni albo 6 juz bylo serducho...a u mnie w teoretycznie 6 byl tylko pecherzyk i to cialko zotle :( ja pier..... :(
 
dziewczynki nie stresujcie się toksoplazmozą.
jesli kota mialyscie wczesniej to znaczy ze przeszlyscie chorobe. ona jest grozna gdy w ciąży się ją zlapie.
ja w pierwszej ciąży tez mialam podwyzszone wyniki i doktor powiedzial, ze przeszlach chorobe bezobjawowo dawno temu.
wiadomo że ządna z nas która kota nigdy nie miala to teraz sobie zadnego do domu nie wezmie :)
 
kopacz ja myślałam, że jestem poschizowana, ale Ty to dopiero się przejmujesz! Przecież na to kiedy będzie widać serduszko wpływa wiele czynników, choćby to, że każdy rozwija się trochę inaczej. Spokojnie, nie ma się co samemu nakręcać, w czym i komu to pomoże?

a co do toxo - ja mam koty w mieszkaniu i zawsze miałam w domu koty, które wychodziły, polowały itp., a jako dziecko nie przejmowałam się tak higieną - mimo to (niestety) nigdy nie przechodziłam toxo, więc naprawdę nie tak łatwo się tym zarazić
 
kopacz ja myślałam, że jestem poschizowana, ale Ty to dopiero się przejmujesz! Przecież na to kiedy będzie widać serduszko wpływa wiele czynników, choćby to, że każdy rozwija się trochę inaczej. Spokojnie, nie ma się co samemu nakręcać, w czym i komu to pomoże?

a co do toxo - ja mam koty w mieszkaniu i zawsze miałam w domu koty, które wychodziły, polowały itp., a jako dziecko nie przejmowałam się tak higieną - mimo to (niestety) nigdy nie przechodziłam toxo, więc naprawdę nie tak łatwo się tym zarazić

no schizuje sie :) i to bardzo...chyba nie powinnam was czytac przed wizytami.hehe

tak gadacie o kotach...a psy maja jakis negatywny plyw na ciaze?bo mam 3
 
reklama
Do góry