reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Makota ale to prawdopodobnie moje ostatnie usg, chyba, że jeszcze się pokusimy na prywatne, bo państwowo już nie będę miała :-(

ka.wo na którą masz wizytę? Ja na 11:00 czasu polskiego ;-)
 
ja byłam wczoraj późnym wieczorem na połówkowym, co się nachodziłam przed wizytą żeby tym razem mały leżał jak należy:-) na szczęście położył się ładnie na pleckach i pierwsze co upewnił nas o swojej męskości:-) pani doktor dokładnie oglądała serduszko, mierzyła itd. i wygląda na to, że jest wszystko ok, wymiary też odpowiednie do wieku Tylko małe "ale", okazuje się, że mam pępowinę dwunaczyniową i niejednorodne łożysko, kazała się nie martwić, ale dokładnie kontrolować przepływy i serducho... Oczywiście nie potrafię się nie martwić, zwłąszcza, że u mojego gina to usg jest beznadziejne i nic nie widać:-(
 
reklama
Undomiel, kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Nie czytaj głupot w necie, wiele kobiet rodzi zdrowe dzieci z dwunaczyniową pępowiną. Jeśli na usg z dzieckiem jest wszystko w porządku, ładnie przybiera itd, to nie ma się co zamartwiać.
 
Do góry