reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zwierzątkowo.

reklama
wiec opisuje reakcje psa na dziecko;)

Weszliśmy do domu z mała(byla w foteliku) Pies zaczął nerwowo sie krecic wiec polozylam fotelik na podłodze.. pies podszedł i zaczął wąchać fotelik a pozniej spojrzał na mała... hehe co jak co ale byl zdziwiony. Po moze 2 minutach poszedł i sie położył ;) później jak karmiłam mała usiadł grzecznie koło mnie i patrzyl na Laurunie;)
 
Moje bydle (mamy Pit Bulla), już zostało przetestowane pod kontem dzieci. Okazało się że ten pies sam doskonale wie że dzieci są słabe i delikatne. Pozala się szarpać i bić dzieciom (niekoniecznie dorosłym). Jest strasznie cierpliwy. Najbardziej mnie rozczulił jak był u nas taki roczny chłopczyk który uczył sie chodzić. Pies podtrzymywał go żeby nie upadł, a jak się młody przewrócił to się schylał dziecko łapało go za kłaki i podnosił. Jest też świetny jako alarm jak dziecko się zaczyna tylko wybudzać to przychodzi patrzy się maślanymi slepiami i cichutko popiskuje.
 
reklama
Do góry