reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

ja nie, panicznie przeraża mnie wizja skalpela tnącego moje ciało:szok::szok::szok::szok:
Ciril, jak dobrze pójdzie (tzn. jeżeli położna się nie zdecyduje), to możesz przy porodzie sn mieć ocalone krocze. Niestety u nas chyba pierworódkom nacinają rutynowo. (Pocieszam, nie czujesz tego wcale!!!!!)

Wanilia, trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jaaaaa ale ma Wiola fajnie tez tak chce i owniez ustawiam sie w kolejce chetnych na cc:-p bo mam stracha jak diabli:zawstydzona/y:
Kasiu trzymam kciuki!!!:-)
Dziewczynki na glownym sie pozegnam z wielkim trudem i smutkiem ale mam nadzieje ze wroce szybko i co najwazniejsze z Weronisia:tak::-D bede wam smski wysylala co u mnie a do was prosba o info jak sie jakas mamusia rozpakuje:-)
 
Domi trzymamy kciuki mocno zaciśnięte.

Dziewczyny nie znamy się tak dobrze i w realu a ja każdej poród i problemy przeżywam osobiście.
Ciesze się, że trafiłam na to forum.
Czuję się tu bardzo dobrze i każda z Was jest mi bliska - takie wirtualne psiapsiółki.
 
Kasia trzymam kciuki, zeby jeszcze dzisiaj dzidzia wyszla z brzuszka :-)
Trzymam kciuki dziewczyny :-)

Mnie przeraza zarowno wizja porodu naturalnego jak i cesarki... Chyba jednak wole porod naturalny, sama nie wiem. To czekanie teraz jest najgorsze... Masakra... Widze ze wszystkim nam sie dłuzy :confused:
Ja bym chciała tak juz teraz najlepiej, ale założe się ze jak sie zacznie to bede panikowac, zeby to jeszcze nie to, jeszcze nie dzisiaj, he he :tak:
 
SMS od ANETKI :tak:
Kupil mi maz oslonki na brodawki i Kubus chwyta.Dzis robili mi morfologie i dostaje leki na plytki na krwi Kubus dalej caly czas spi Dzis mial dwie szczepionki to plakal .A jak wy sie macie ?
 
Wiola ale fajnie :-) to juz pojutrze :-)
Tez dolanczam sie do gadajacych glupio ze juz lepiej miec cc niz taka niepewnosc ;-)

MINISIA 3 mamy za was kciuki i czekamy na wiesci :-) 3 maj sie kochana
 
Domi trzymamy kciuki mocno zaciśnięte.

Dziewczyny nie znamy się tak dobrze i w realu a ja każdej poród i problemy przeżywam osobiście.
Ciesze się, że trafiłam na to forum.
Czuję się tu bardzo dobrze i każda z Was jest mi bliska - takie wirtualne psiapsiółki.
:-D:-D:-D Mamy podobnie :tak::tak::tak: U mnie w domu nawet tesciowa się pyta, czy któraś z moich wirtualnych koleżanek dziś urodziła :-D:-D:-D
SMS od ANETKI :tak:
Kupil mi maz oslonki na brodawki i Kubus chwyta.Dzis robili mi morfologie i dostaje leki na plytki na krwi Kubus dalej caly czas spi Dzis mial dwie szczepionki to plakal .A jak wy sie macie ?
To świetnie, że radzicie sobie z Kubusiem :tak:
 
I ja tak mam.
Iga i mama sa juz zorientowane co sie tu dzieje:tak:i wlasciwie to wiedza ze z Wami nie wygraja ze najpierw Was o zdanie spytam a potem innych:-D:-D:-Dtyle psiapsiol to samo szczescie:tak:
Minisia trzym sie!!!!i Weronisie ucaluj od ciotek.
Podrowienia dla Anetki.fajnie ze Kubus juz lapie:tak:
 
reklama
U mnie to samo. Patryk sie wkurza czasami, ze siedze długo na forum, ale ostatnio sam pyta co tam ciekawego, rozpakowała sie ktoras itd itp, jak mu pokazałam dzisiaj ile stron ma nasz głowny watek to sie przeraził, he he :-D A jak mu wczoraj mowilam ze Anetka urodziła, to sie od razu pytał o wage i wymiary malucha i ogladał nawet zdjecia ze mna naszych pazdziernikowych maluszkow, he he :-D
Ja sie ciesze, ze jestescie, bo jakos mi tak lżej, zawsze mozna sie wyzalic i ponazekac i czas jakos troche szybciej i milej upływa...
A wasze problemy, bóle i porody przezywam tak samo jak kogos naprawde bliskiego...
Mam nadzieje, ze długo bedziemy korzystac z naszego forum, długo utrzymywac kontakty i w ogole. A moze kiedys nawet sprobujemy zorganizowac jakies spotkanko, hehe to mogłoby byc ciekawe, widziałbysmy sie pierwszy raz na oczy, a czuły jakbysmy sie znały conajmniej pare lat, hi hi :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry