reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

W związku z zaistniałą bardzo szczególną jak dla nas sytuacją (M. ma tydzien wolnego), usprawiedliwiam się, że przez ten tydzień mogą być problemy z moją obecnością na forum. Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie.

Wyszło, jak ze szkolnych lat :laugh2:
 
reklama
hehe Gosiu usp przyjęte:-p
Ale jaby cosik to wiesz SMS-a przeslij:-p


Czy ktos wie co u mamy blizniakowej:confused: Bo mi az głupio znów pisac do niej:zawstydzona/y:
 
W związku z zaistniałą bardzo szczególną jak dla nas sytuacją (M. ma tydzien wolnego), usprawiedliwiam się, że przez ten tydzień mogą być problemy z moją obecnością na forum. Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie.

Wyszło, jak ze szkolnych lat :laugh2:


Hihi! Tylko, żeby się to ciążą nie skończyło :confused:
 
Witam wszystkie:tak:
w zwiazku z moja przeprowadzka mozleiwe ze nie bede sie odzywac do poniedzialku.komputer tez jest pakowany. moze jeszcze dzisiaj wejde na chwile ale watpie:-(
milego weekendu zycze:tak::**************
 
W związku z zaistniałą bardzo szczególną jak dla nas sytuacją (M. ma tydzien wolnego), usprawiedliwiam się, że przez ten tydzień mogą być problemy z moją obecnością na forum. Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie.

Wyszło, jak ze szkolnych lat :laugh2:
Heheh Gosia, w moim mniemaniu jesteś usprawiedliwiona. Owocnego weekendu ;-):-p:-p:-p
 
Gosiu to zycze udanego tygodnia;-)może synus wyskoczy:-p
A mamusia blizniakow pewnie sama by nas powiadomila jakby cos sie zmienilo;-) a tak wogole to ona w domu czy szpitalu???
 
reklama
Do góry