reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Mala_Mi - zycze Tobie jak namilszego pobytu, nacieszcie sie z mezem soba....a jak tylko wrucisz to daj znac jak sie czujecie i jak Wam czas uplynal :-*( fotki koniecznie ;))
 
reklama
Witajcie

Dostałam info od MoniQi:

"Melduję chwilkową nieobecność, dostałam skurczy, pojechałam na KTG i tak już zostałam. Nie wiem ile poleżę, musi mi całkiem przejść. Buziaczki dla Was"

Oczywiście jak coś się zmiani będę na bieżąco informować
 
Mala_Mi - na pocieszenie Ci poweim, ze pytajac o to, gdzie rodzisz, nawet mi do glowy nie przyszla kwestia obywatelstwa :) w koncu i tak nasze dzieci beda "obywatelami Europy" ;) a bycie z bliska ososba jest najwazniejsze :D

Agnieszka - dzieki za info!!! vos sie powoli zaczynami wykruszac ... mam nadzieje, ze Moniqa szybko dojdzie do siebie i jeszcze do nas wroci ...

 
Witajcie!
Katka nadal w szpitalu. Po kilku krwawieniach i krwotoku, po przeprowadzkach z oddziału na porodówkę i na odwrót, skurczach wyciszanych kroplówką z fenoterolu z nią i małą wszystko dobrze. Ma nakaz ciągłego leżenia i może tylko raz dziennie wstać do wc.
Lekarze chcą ją przetrzymać do 36 tygodnia ale sama Katka mówi, że szybciej urodzi. Intuicja?
Pozdrawiam.
 
Slowiczek- dzieki wielkie za informacje, pozdrow Katke, pewnie dziewczyna dobrze czuje co i jak z malenstwem, skoro mowi ze bedzie wczesniej to zapewne tak bedzie. Niech sie obie trzymaja jak najdluzej i najlepiej. Duza buzka :-*
 
kurcze dziewczyny coraz nas mniej......SZKODA.....

Trzymajcie sie odważnie WSZYSTKIE MAMUSIE......wierzę ze wszystkie szczesliwie zakonczymy ciążę i bedziemy już niedlugo wklejac fotki (nie brzuszkow - ale ich zawartości) ;)

sciskam wszystkie mamy w szpitalach...wszystkie leżące....odpoczywające ale i te na chodzie

BUUUUUUZIOLE :)
 
Hej dziewczynki, strasznie dawno mnie tu nie było a szkoda... Miło mi, że zauważyłyście moją nieobecność, śpieszę więć donieść, ze u mnie i u małej wszystko w porządku. Nie obyło się bez przygód, trzy razy leżałam w szpitalu (wypadek, skurcze i problemy z żyłami) ale już jest wszystko dobrze (tylko muszę się codziennie kłuć w brzuch :( )i szykuję wyprawkę dla Paulinki. Nie zaglądałam tu tak długo bo raz, ze szpital, dwa wakacje, a trzy im większy brzuch, tym większy mój wstręt do komputera (kręgosłup boli) i ciężko mi się zmusić by go włączyć chociaż na parę minut. Dziś zajżałam bo mi już strasznie tęskno za wami, no i ciekawość zżera, co tam u was słychać. Mam nadzieję, że wszystkie sięczujecie co najmnie równie dobrze jak ja :)
 
slonko - fajnie, ze sie odezwalas :) dobrze, ze u Ciebie i malutkiej wszystko ok. zagladaj czesciej w przerwach miedzy kompletowaniem wyprawki :)
 
reklama
Slonko- ciesze sie ze mimo przygod ze szpitalem, wszystko jest u Was dobrze, i ze sie tak dobrze czujecie......zagladaj i pisz co u Ciebie, bo jak Czarodziejka napisala coraz mniej Nas tutaj :-[
 
Do góry