reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

Info od MoniQi:

" Ogólnie czuje się dobrze, boli mnie czasem podbrzusze, skurcze miałam rano ale słabsze. Miałam USG, szyjka zamknięta, łożysko II stopnia mały zdrowy, waży około 2,5 kg, Póki co leżę, dostaję tabletki i zastrzyki.
Cmoki dla Was dziewczynki z BB!!"
 
reklama
Info DLA Moniqi - trzymajcie się dzielnie i wracajcie jeszcze tu do nas (razem lub ZDROWO osobno),bo smutno i coraz mniej
 
Ja sie dołaczam do buziaków dla MONIQI oraz INES.....a także wszystkich pozostałych nieobecnych mamuś. Dziewczyny musimy szczesliwie dotrwac do konca.....my i nasze bobaski....wierzę ze tak właśnie bedzie.​
 
Ja też pozdrawiam nasze dzielne mamusie. Wie już co to znaczy leżeć w szpitalu i podziwiam je za wytrwałość. No ale czego my nie zrobimy dla tych naszych kochanych maleństw...
 
Dzieki dziewczeta za pozdrowienia, buziaki i slowa otuchy :-* ;) .. Agus, Loja :-* ... wlasnie wrocilam .. nadal 2 w 1 .. ufff ;)
 
reklama
Do góry