reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

niesmialy trzylatek

kasiaN

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2006
Postów
194
Rozwiązania
0
Podzielcie sie kochane mamuski informacjami na temat waszych dzieci. Moj 3.5 roczku jest bardzo niesmialy. Zapisalam go do przedszkola ale obawiam sie histerii. Tak potrafi reagowac na zmiany. czy macie podobne problemy i jak sobie radzicie?
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry