reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko jakie polecacie??

reklama
Po ślęczeniu nad nosidełkami kupiłam w końcu to ergo. Nie mogę się doczekać kiedy dojdzie. Zdam od razu relacje. Co prawda Zosia jest jeszcze troszke za młoda na tego typu wynalazki ale przymierzyć nie zawadzi :tak:
 
Witam, mam pytanie do doświadczonych mam.
Jakie polecacie nosidełka? Mam chustę premaxx ale mam problem z ulokowaniem w niej mojej Oleńki(za tydzień skończy 3 m-ce :-D ). Myślałam o czymś, w czym mogłabym małą trzymać w pionie(główkę trzyma sztywno od 2tyg, w dodatku inne noszenie nie za bardzo przypada jej do gustu - to kolejny minus dla chusty :-().
Poradźcie.
 
j mam nosiedelko firmy chicco. jest bardzo solidne i na pewno przetrwa wiele dzieci.... do tego fajne , komfortowe, mieciutkie, dostepne w kilku kolorach.. choc prawdopodobnie jedno z drozszych ale uwazam ze watre swojej ceny, nosze juz w nim okolo3 miesiecy codziennie i wyglada dalej jak nowe..
 
j mam nosiedelko firmy chicco. jest bardzo solidne i na pewno przetrwa wiele dzieci.... do tego fajne , komfortowe, mieciutkie, dostepne w kilku kolorach.. choc prawdopodobnie jedno z drozszych ale uwazam ze watre swojej ceny, nosze juz w nim okolo3 miesiecy codziennie i wyglada dalej jak nowe..
Dzięki za odpowiedź :-). A jaki model?
 
Witam, mam pytanie do doświadczonych mam.
Jakie polecacie nosidełka? Mam chustę premaxx ale mam problem z ulokowaniem w niej mojej Oleńki(za tydzień skończy 3 m-ce :-D ). Myślałam o czymś, w czym mogłabym małą trzymać w pionie(główkę trzyma sztywno od 2tyg, w dodatku inne noszenie nie za bardzo przypada jej do gustu - to kolejny minus dla chusty :-().
Poradźcie.
W naszym przypadku chusta rowniez nie zadala egzaminu. Prob wlozenia malej bylo kilka ale za kazdym razem byl wieeeeeeeelki placz. Ja polecam firme BabyBjorn BabyBjorn . Firma ta wszystkie swoje produkty opatentowuje i spacjalizuje sie w artykulach dzieciecych. Ja mam model ACTIVE poniewaz mam wade kregoslupa ( wlasciwie nie powinnam nic dzwigac ale wiecie jak to jest jak nie boli to sie nie przejmuje) szukalam nosidelka ktore nie bazuje tylko na szelkach poniewaz wtedy automatycznie wyginamy kregoslup do tylu. Ten model jest naprawde fajny, ma (jak dla mnie) swietny sposob odpinania dziecka tzn. jesli dziecko zasnie podczas noszenia nie trzeba go brac pod pachy i wyciagac z nosidla tylko jedna reka przytrzymuje sie dziecko a druga odpina takie dwa zatrzaski i cale "plecyki" opadaja na dol a my odkladamy spiace dziecko do wozka czy do lozeczka, nastepnie zdejmujemy nosidla z siebie. Nie wiem czy udalo mi sie to zobrazowac. Cena tego nosidla jest niestety bardzo wysoka (okolo 350zl) ale my np. kupilismy na ebay-u z USA nowke. Wyszlo to taniej z przesylka a nizeli w sklepie.
Dodam tylko ze juz jakis czas temu schowalismy to nosidelko (czeka na kolejna nasza dzidzie) ale bylismy zmuszeni je wyjac poniewaz wybralismy sie na wycieczke -zwiedzanie jaskin i aby nie niesc naszej corci (miala wowczas rok i 4 miesiace) maz zarzucil na siebie nosidlo i...............wycieczka byla piekana.
 
również polecam nosidełka firmy baby bjorn. Poza ceną ciężko tam znaleźć jakąś wadę. Są sztywne, bardzo dobrze wykonane, łatwe w użytkowaniu, doskonale utrzymują niemowlaka w odpowiedniej pozycji. Nasze nosidełko kupiłem na allegro w cenie ok. 100zł. Nowe - ok 330 zł.
 
Dzięki za pomoc!:-) Zdecydowałam się na baby bjorn i nie żałuję! :-D
No i udało mi się kupić używany na allegro za 50zł :tak:
A mam jeszcze pytanie... Macie takie śpiworki do niego, na zimę? Bo jak szukałam w necie to kosztują nowe 130zł, co w porównaniu z ceną za samo nosidełko...same rozumiecie ;-). Używanych niestety nie znalazłam:baffled: . A może któraś z Was chce się pozbyć i odsprzedać? Będę wdzięczna za namiary!
Pozdrawiam mamusie i dzieciaczki!
 
reklama
witajcie ;-)

wlasnie jestem na etapie wyboru - chusta czy nosidelko....

na pewno bede potrzebowala czegos do znoszenia babla z 4 pietra i trzymania za reke starszaka... zaczelam sie na stawiac na chuste bo mozna w niej nosic dziecko praktycznie od urodzenia no i w sierpniu bedzie nam obojgu chyba chlodniej w chuscie niz w nosidelku ale...
poczytalam tu i widze ze chusty nie sa tak do konca praktyczne...

mam pytanie do "nosidelkowych" mam - czy w praktyce mozna nosic bable juz od urodzenia???

z gory dziekuje za odpowiedz ;-)
 
Do góry