reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe smaki dla maluszka

reklama
Moj żarłoczek wczoraj miał wielki apetyt. O 8.30 zjadł kaszkę 160 ml mleka + proszek, o 11 owoce z kaszą manną 130g, 13.30 obiadek 200ml, 17.30 znowu obiadek 200 ml, 20.30 kaszka . Oprocz tego duze ilosci chleba i o 18 probowal odemnie pulpety z ziemniakami:szok:. Musialam mu dac bo strasznie krzyczal.
A moze mi sie tylko wydaje ze to duzo?
 
Dziewczyny, może coś poradzicie:
Mój za nic nie chce gryźć jedzenia. Tylko papki wcina. Poczuje kawałeczek marchewki od razu pluje. Nie wiem czy to jest wina wychodzących ząbków (czwórek) czy po prostu mu się nie chce.
 
Jak Bartuli wychodziły 5 to przez 3 dni jechał na mleku i sokach... ale jak to już długo trwa to lepiej się przejść do pediatry!
 
Mojej Julce idą 4ki i ma tak samo. Tylko papki soki i herbatki. Masakra. A dziąsła ma strasznie rozpulchnione, także nie dziwię się że nie chce gryźć.
 
Do góry