reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

"aha u Aligator dobrze, skurcze wyciszone ale planuje zostac w szptalu do 37tc bo wtedy bedzie miec cc"
 
reklama
sms od Mitaginki:
" bylam w WC i zobaczylam krew.Zglosilam pielegniarce a ona lekarce. Ale lekarka ponoc stwiedzila ze nie moga mi tam co chwila zagladac i i tak dost duphaston. Zestresowalam sie strasznie. Mysle raczej ze to po tym cewnikowaniu bo cewka boli ale pewnosci nie mam. A durnej babie nie chce sie tego sprawdzic bo jest na mnie cieta bo pytalam sie jej w sobote jaki jest sens mojego pobytu w szpitalu skoro daja mi te leki co w domu"
 
Sms od Mitaginki:

"Hej,przyszła wczoraj dziewczyna we wczesnej ciąży z plamieniem. Może czegoś się dowiem na wizycie.Póki co nadal mnie boli cewka moczowa.Buziaki!"
 
wczoraj nie miałam czasu, więc przekazuję dziś od Aligatorka
"dzisiaj (wczoraj )na usg mają sprawdzić dobrostan maluszka, a o skurczach już zapomniałam. Buziaczki i pozdrowienia dla kwietniówek, aha mitaginka dzisiaj (czyli wczoraj) wychodzi "
 
sms od aligator: "Mała już waży 2309 i wszystko jest ok. Skurcze mam nadal, ale takie słabe i mniej. W pt będę miała badanie i jak szyjka będzie w miarę ok to na weekend wyjdę."
 
Tak jak wspominałam, zaniepokojona nieobecnością na forum nati napisałam do niej sms.
Spytałam, czy wszystko u niej ok. Odpisała mi:
"Ja dobrze. Tzn. mąż panikuje i każe mi jechać do szpitala. Więc zaraz jedziemy. Dzięki za pamięć"
Spytałam, czy chodzi o ten atak, który ostatnio miała, ale jak na razie nie dostałam odpowiedzi. Jak będę wiedzieć więcej, dam oczywiście znać.
 
reklama
sms od koot:

"Mamy awarię netu. U lekarza w miarę, mam dużo leżeć. Koło pt powinnam się odezwać do was. Kochane jesteście."
 
Do góry