reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Wiadomość od Alexandry:
"Leżę, miałam KTG i dopplera, mały OK, w czwartek najprawdopodobniej CC, buziaki dla Was"

Wysłałam sms-ka jak poznam więcej szczegółów to dopiszę.
 
reklama
kolejny SMS od Aexandry:

"hello, jak do tej pory wszystko ok, robią mi na zmianę KTG i dopplera, mały ma się dobrze, po wizycie lekarza będę wiedziała więcej, buziaki"
 
Wieści od Justynki
" Wszystko w porządku. Odbyło się bez drenów czy jakoś tak więc jeśli USG będzie ok to w piątek do domuku. Rafka przywiozą mi za jakąś godzinę jak go wybudzą "
 
Sms od Alexandry:

"jutro CC, wszystko przygotowane, trochę się boję ale z drugiej strony wiem, że to najlepsze rozwiązanie i jestem w dobrych łapkach, trzymajcie kciuki i buźka"
 
sms od Krakowianki:

"Zatrzymali mnie w szpitalu, bo ryzyko porodu przedwszesnego. Mam kroplówki przeciwskurczowe, dostalam zastrzyk na rozwoj płuc Dziecka. Prosze Was o ciepłe myśli i modlitwę"
 
sms od Krakowianki:

"Te niepokojące skurcze przeszły, pozostały tylko te "normane". boli nadal, bo szyjka sie skraca, plus mam białko w moczu, dostałam antybiotyk na nerki. Nie wiem ile mnie będą trzymać, ale ważne że Staś ma sie dobrze. Tylko musi zacząć szybciej przybierać...Ciepłe mysli dla Was!"
 
reklama
sms od Krakowianki:

"Póki co plamień nie ma, uff.:-) KTG w porządku. Chociaż podbrzusze nadal mocno boli. Więc wierzę, ze jak antybiotyk pomoże na kolkę nerkową, a magnez rozluźni macicę, to nas wypuszczą w ciągu tygodnia. Tyle, ze już naprawdę będę sie musiała oszczędzać, żebyśmy jak najduzej zostali w dwupaku. Dzięki za pamięć.:-)"
 
Do góry