reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

sms od Mitaginki:

"U mnie noc totalnie nieprzespana. Mia lam dwie kroplówki a brzuch twardy i skurcze co 5-6 min. Jestem juz po porannym KTG. A wczoraj pobierali juz ode mnie dane poporodowe-nazwisko dziecka itd."
 
reklama
jeszcze jeden sms od Mitaginki

"KTG nie wychodzi aż tak źle jak mogłyby na to wskazywac skurcze które Ja odczuwam, a rozwarcia dzisiaj nikt jeszcze nie sprawdzał"
 
sms od Mitaginki:

"Na razie byłam badana przez jakiegoś profesora. Ściągnął mi pessar, zeby jak coś to szyjki nie rozerwało. Fenoterol zmienili mi z tabletek na kroplówkę, jestem załamana"

i jeszcze:

"Szyjkę sprawdzą później po reakcji na ściągnięcie krążka. Skurcze mam nadal"
 
sms-y od Mitaginki:

"Od wczoraj leży ze mną dziewczyna w 33TC kilka dni do przodu ma termin porodu ale ma rozwarcie na 5 cm i zaraz zacznie rodzić. Już nawet nie zatrzymują produ"

"Skurcze mniejsze ale występują. Szyjka jeszcze nie wiem bo po ósmej będzie obchód. Ciągnie mmnie w pachwinach. Teraz troche psychika mi siada, że ta dziewczyna rodzi"

"Tego profesora nie było więc nie byłam jeszcze badana. W moczu znowu coś mam i dotałam furagin. Póki co więcej nie wiem"
 
reklama
sms-y od Mitaginki
"szyjki mam niewiele więc przy skurczach poród może sie zacząć w każdej chwili. Leżę pod kroklówką z fenoterolem, doustnie też dostaje. Dziekuje za wsparcie"
"mimo kroplówek skurcze mi wychodzą na ktg. Teraz wiem, że mój gin to wsz. bagatelizował. Same wiecie od jak dawna mam te skurcze....."
"Poza tym mała ma wysokie tętno cały czas i to im sie nie podoba"
 
Do góry