reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Napiszę tu. Nazwijmy to sms od siebie samej.

Zostaję nadal w szpitalu, na minimum 2 tygodnie. Nasz Synek praktycznie nic nie urósł od ostatniego usg. Niby przepływy w łożysku są ok, więc tak naprawdę nie wiadomo skąd to wynika... Będą Go często monitorować. Póki ktg i przepływy w łożysku będą dobrze wychodziły - nie będą przyśpieszać porodu. Tak naprawdę nie wiem, na czym stoimy. :( Już się wyryczałam, dlatego mam siłę napisać. Ale jest mi cholernie ciężko. :( Niczego więcej nie pragnę - tylko zdrowia naszego Dziecka.
 
reklama
Smsy od Pandorki:

"Spadłam ze schodów 12stopni. Z małą wszystko ok.
Ja mam zlamaną kość ogonową no i nie moge siedziec, lezec a i chodzenie tez latwe nie jest."



"Goi sie do 6 miesiecy. Paracetamolu nie moge, bo mam alergie, a codeine nie dziala. We wtorek mam wizyte i bede sie przy CC upierac bo z tymi bolami to ja nawet no2 mam problem zeby zrobic, wiec SN nie wyobrazam sobie"
 
reklama
u mnie nic nowego. szyjka dalej się skraca, jest coraz większe rozwarcie i są skurcze. Lekarze robią co mogą żeby jak najdłużej zatrzymać poród. mam nadzieję że to nie ja będę następna....Nie odzywam się ale nie mam siły ani nastroju.
 
Do góry