reklama

Noworodek ciągle śpi

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja córeczka ma 4 dni. Wiem wiem noworodek praktycznie ciągle śpi ale moja córka praktycznie 24 h przesypia. Czasem coś tam pomarudzi jak głodna ale zdaża się że trzeba ją do jedzenia budzić tak samo jak pielucha brudna, ona śpi nadal nie przeszkadza jej to. Trochę mnie to martwi czy coś jej nie jest. W szpitalu lekarze badali ni niby wszytsko w porządku ale dla mnie jako dla młodej mamy pierwszego dziecka wszytsko jest nowe wszytsko co z nią związane mnie stresuje chciałbym w porę zareagować jakby coś się działo. Czy któraś z was też miała takiego spiocha?

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Zoltaczki nie ma?
Musisz pilnować karmien co 2-3h w dzień i max 3-4h w nocy. Noworodkom lubi spadać cukier. I moze byc problem z wybudzeniem....
Ale jeśli poza tym je sika i kupki robi to normalne ze śpi. Takie dzieci też są.

Ostatnia edycja:

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Moja tak spala. Budzilam ja na kazde jedzenie. W dzien i w nocy co 3h, pozniej rzadziej. Ciesz sie poki tak jest, bo przechodzi szybko :D tylko pilnuj zoltaczki. Jesli budzia jest to dobrze, ale jak cale cialo sie zacznie, albo zobaczysz ze ogolnoe sie zazolcenie nasila to idz do lekarza. Ale pewnie przychodzi polozna to ona wie co i jak

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019