reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek ciągle śpi

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Moja córeczka ma 4 dni. Wiem wiem noworodek praktycznie ciągle śpi ale moja córka praktycznie 24 h przesypia. Czasem coś tam pomarudzi jak głodna ale zdaża się że trzeba ją do jedzenia budzić tak samo jak pielucha brudna, ona śpi nadal nie przeszkadza jej to. Trochę mnie to martwi czy coś jej nie jest. W szpitalu lekarze badali ni niby wszytsko w porządku ale dla mnie jako dla młodej mamy pierwszego dziecka wszytsko jest nowe wszytsko co z nią związane mnie stresuje chciałbym w porę zareagować jakby coś się działo. Czy któraś z was też miała takiego spiocha?
 
reklama
Rozwiązanie
Moja tak spala. Budzilam ja na kazde jedzenie. W dzien i w nocy co 3h, pozniej rzadziej. Ciesz sie poki tak jest, bo przechodzi szybko :D tylko pilnuj zoltaczki. Jesli budzia jest to dobrze, ale jak cale cialo sie zacznie, albo zobaczysz ze ogolnoe sie zazolcenie nasila to idz do lekarza. Ale pewnie przychodzi polozna to ona wie co i jak
Zoltaczki nie ma?
Musisz pilnować karmien co 2-3h w dzień i max 3-4h w nocy. Noworodkom lubi spadać cukier. I moze byc problem z wybudzeniem....
Ale jeśli poza tym je sika i kupki robi to normalne ze śpi. Takie dzieci też są.
 
Ostatnia edycja:
Moja tak spala. Budzilam ja na kazde jedzenie. W dzien i w nocy co 3h, pozniej rzadziej. Ciesz sie poki tak jest, bo przechodzi szybko :D tylko pilnuj zoltaczki. Jesli budzia jest to dobrze, ale jak cale cialo sie zacznie, albo zobaczysz ze ogolnoe sie zazolcenie nasila to idz do lekarza. Ale pewnie przychodzi polozna to ona wie co i jak
 
Rozwiązanie
Do góry