reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

reklama
a dziś mamusiny pierwszy obiadek i mama sie trochę stessuje czy dizecku będzie smakowało zobavczymy:-D:-D:-D:-D
czt wasze dzieci też maja takie zaparcia od mięska bo Kuba ma syraszne nie mogę mu co dziennie mięska podawać bo nie zrobi kupki:baffled:męczy się biedaczek a same bobki królicze wychodzą:crazy:
 
Grzechotka Kochana a co dobrego zrobiłaś Kubusiowi???:-)

Mój Krzysio dopiero od wczoraj je zupki z mięskiem...ale dzis juz kupka była:tak:
 
robi się warzywka z kurczaczkiem:-D
ale patrze na parowary na parze zupełnie inna jakośc a zanim w wodzie się te warzywa ugotują to wsztstkie wartości starcą
 
a ja wczoraj dałam małej spróbowac ze słoiczka warzywka z indyczkiem:tak::tak::tak:
troche sie krzywiła i chyba za geste bo nie widziała jak jesc:-D:-D:-D:-D
 
reklama
z nowości to w brzuszku ostatnio znalazła się kalarepka i smakowała:-D a poza tym to dziś cielęcinka z jażynkami pychotka i mama sama gotuje :-D chyba jej to nieźle idzie bo dzidzia je oj je:-D
 
Do góry