reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen a rozwolnienie u niemowlaka???

reklama
ja juz swoje posprawdzałam i naszczescie nie mam zadnej ale jutro ide do apteki i mam nadzieje ze beda mieli inna serie:dry:
 
No to super, jak nie wadliwe szczepionki to skażone mleczka :angry::angry::angry: co się dzieje do chol...y na tym swiecie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry:

Też karmię synka Nutramigenem, wprawdzie on pije juz od paru miesięcy Nutramigen2 ale dla pewności wszystko sprawdzę :confused:.

Dzieki za info.
 
grunt ze sprawdzaja takie rzeczy na biezaco...nie dajmy sie zwariowac...
gdyby nie sprawdzali i cos by sie niedobrego dzialo to byscie mialy pretensje ze nie bylo sprawdzone! grunt ze kontroluja.
 
Czy ja wiem czy to tak na bieżąco? Przy okazji przeglądania tego pliku BIP, który Aga wkleiła dowiedziałam się że Elocom krem , którym smarowałam w styczniu moją wtedy 2 - miesięczną dzidzię nie spełniał wymogów jakosciowych i też został wycofany, ale dopiero w kwietniu!!:wściekła/y:
 
Sory dziewczyny, podałam zły rok, nie wiem jak to się stało:no:. Ale podałam też link a tam dane były prawidłowe. Jeszcze raz przepraszam:zawstydzona/y:.
 
reklama
Do góry