reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O porodach...

reklama
Moj gin tak powiedział ostatnio mojej koleżance która będzie mieć robioną przez niego CC 20.12 o 13:). Mnie tez będzie operować i teraz obie się zastanawiamy po co lewatywa przed cc!!!!!!
 
Moj gin tak powiedział ostatnio mojej koleżance która będzie mieć robioną przez niego CC 20.12 o 13:). Mnie tez będzie operować i teraz obie się zastanawiamy po co lewatywa przed cc!!!!!!

z tego co mi kolezanki mówiły te któe cc miały to nie miały lewatywy tylko iles tam godzin przed cc nie mogły jesc ale ile dokładnie to nie pamietam
 
to bardzo ciekawe:):) muszę sie go dopytać we wtorek bo ta kumpela się troszkę zmieszała a i o wstrzemięźliwości nic jej nie mówił w jedzeniu i teraz i ja się zastanawiam czy to będę mieć!!
 
Rozczochrana, generalnie to oni w UK nie maja takiej zasady, zeby robic... a z tego co czytalam i gadalam to w PL czesciej sie zdarza, ze robia niz, ze nie...
Mnie samo slowo przeraza...

Mi sie wydaje, ze jesli chodzi o planowane CC, to zasady powinny byc jak przed kazda operacja- czyli nie jesc przez ilestam ect... No, ale pewnie co lekarz to i opinia...
 
oj zapytam sie koniecznie tego mojego gina bo mi się to wydaje totalnym bezsensem jak się ma cc zaplanowane co do godziny:):)
 
MIlutek - pewnie przy cc jest inaczej niż przy sn... na dzień dzisiejszy to zależy od szpitala (w Gdańsku mamy trzy duże/główne szpitale i one właśnie się różnią we wszystkim jeśli chodzi o porody np szpital A-lewatywa koniecznie, zero jedzenia w czasie porodu, zero przeciągania ciąży, dużo cesarek, znieczuleń nie podają; szpital B-każda może dostać znieczulenie, lewatywa zależy od ochoty; szpital C-nacisk na poród SN,znieczulenie podają jeśli jest wolny anastezjolog, lewatywa zależy od twojej ochoty) tak więc co SZPITAL TO OBYCZAJ; za jakiś czas (jakoś od kwietnia) samemu będzie można decydować czy ma się "ochotę na lewatywę" przed porodem.
 
reklama
Do góry