reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawiam się że mogę być w ciąży

A jest możliwość ze beta byla za wczesnie zrobiona i taki wynik mialam ? Wkoncu okresu w czasie nie dostałam?
Powtarzam jeszcze raz, okres może się spóźnić i być inny niż zwykle i to nie oznacza ciąży! Miesiączka przyszła, nie ma ciąży. Plamienie jak sama nazwa wskazuje to plamienie, nie krwawienie.
 
reklama
Staramy się z partnerem o dzidziusia od poprzedniego okresu praktycznie codziennie uprawialiśmy seks. Okresu powinnam dostać 01.08 lecz nie dostałam przez 4 dni bolał mnie brzuch jak na okres a tez nie dostałam dopiero 07.08 dostałam okresu lecz byl inny jak zawsze (odkąd pamiętam mam cały czas taki sam okres silne bole 2 pierwsze dni lezenia i trwał 5-7 dni) a teraz nic nie boli czasem jakis skurcz byl i to tyle, obfity byl 2 dni i koniec okresu. Czasami z okresem mialam cos brązowego ale mało tego. Bete robilam 2 dni po spóźnieniu się miesiaczki i wyszla <2,30, czy mogłabyś za wcześnie zrobiona skoro okres tez sie przesunął? czy mogę mieć jeszcze jakieś szanse ? Czy sobie odposcic?
 
Powtarzam jeszcze raz, okres może się spóźnić i być inny niż zwykle i to nie oznacza ciąży! Miesiączka przyszła, nie ma ciąży. Plamienie jak sama nazwa wskazuje to plamienie, nie krwawienie.
Dziekuje za opinie ;) zrozumialam za pierwszym razem ;) ale wieś jak kobiety wolą paru opin bo na forach czytałam wiele o tym i różnie to bywa u niektórych 🙃
 
A jest możliwość ze beta byla za wczesnie zrobiona i taki wynik mialam ? Wkoncu okresu w czasie nie dostałam?
Przecież jeżeli beta wskazala poziom <2.30, dostałaś miesiączki to czego się spodziewasz? To nie ciąża, bo beta już by wzrosła. Polecam wizytę u ginekologa, mi ladnie wyprostowała temat bety i ciąży, bo także niezbyt wiedziałam, czy za wcześnie czy może to jednak ciąża, niestety ciąży brak. Życzę wam powodzenia w nowym cyklu, oby się udało.
 
Przecież jeżeli beta wskazala poziom <2.30, dostałaś miesiączki to czego się spodziewasz? To nie ciąża, bo beta już by wzrosła. Polecam wizytę u ginekologa, mi ladnie wyprostowała temat bety i ciąży, bo także niezbyt wiedziałam, czy za wcześnie czy może to jednak ciąża, niestety ciąży brak. Życzę wam powodzenia w nowym cyklu, oby się udało.
Dziękuję za odpowiedź;) ;)
 
Dziekuje za opinie ;) zrozumialam za pierwszym razem ;) ale wieś jak kobiety wolą paru opin bo na forach czytałam wiele o tym i różnie to bywa u niektórych 🙃
No chyba jednak nie zrozumiałaś. Jak uważasz, że różnie bywa to powtórz betę. Bo nie wiem czego oczekujesz? Mam ci napisać, że to ciąża i złożyć gratulację? Nikt Ci nie powie, dlaczego miałaś miesiączkę inna niż zwykle.
 
No chyba jednak nie zrozumiałaś. Jak uważasz, że różnie bywa to powtórz betę. Bo nie wiem czego oczekujesz? Mam ci napisać, że to ciąża i złożyć gratulację? Nikt Ci nie powie, dlaczego miałaś miesiączkę inna niż zwykle.
Poczytaj na innych forach ze kobiety piszą że miały okres a w ciazy były. Ja tylko oczekuje opini dalas ją to okey dzieki
 
Poczytaj na innych forach ze kobiety piszą że miały okres a w ciazy były. Ja tylko oczekuje opini dalas ją to okey dzieki
No ale jak to się ma do Twojej sytuacji? Skoro zrobiłaś betę?

Poza tym, to że ktoś coś miał, albo twierdzi, że coś miał (w internecie to można napisać wszystko) nijak ma się do Twojej sytuacji. Uważasz, że możesz być w ciąży powtórz betę. Tu Ci nikt badania nie zrobi.
 
reklama
Do góry