reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawy we wczesnej ciazy

reklama
a ty tez z irlandii?? powiem ci ze ja ogolnie pozniej z opieki jestem bardzo zadowolona a w szpitalu po porodzie i w trakcie:) to bajka super traktowanie opieka itp tylko poczatek taki nijaki :)
 
Tak Ja ze Sligo. Wiem ze w szpitalach opieka super w 30tyg ciazy urodzilam martwa coreczke. Opieke mialam super. U mnie troche inna historia o ciazy sie dowiedzialam po koniec 13tyg ciazy. Mialam tylko jeden scan. Bylo to 4lata temu. Mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej :-)
 
ja mialam kilka w 11 i 13 jak mialam te plamienia potem w szpitalu kilka razy o plci tez mi powiedzieli bez problemu chyba zalezy na kogo sie trafi ja jestem z cork :))
 
Ja mialam ciaze ksiazkowa wiec moze dlatego. Mam nadzieje ze troche sie zmienilo I bedzie lepiej a Ja I tak pewnie z kazdym bolem bede pedzic do lekarza :-D
 
byla wczoraj w szpitalu haha i co tak jak myslalam podeszla pani pielegniarka powiedzialam jej co i jak mowi to normalne ale jak chcesz to zrobie ci szybkie usg haha no z dzieckiem wszysko ok tylko ze nikt mnie nie zbadal normalne lekarzy nie bylo w ogole tylko 3 pielegniarki powiedziala ze mam odpoczywac i czekac na moja wizyte w szpitalu ktora mam 2 stycznia.niestety tutaj tak to wyglada we wczesniej ciazy pozniej juz opieka jest super ale na poczatku tak srednio w 1 ciazy mialam problemy na poczatku i pomogl mi moj lekarz z polski.w ogole jak dla mnie to normalne nie jest mam juz dziecko takze wiem mniej wiecej co i jak pytalam tez kolezanek zadna nie miala czegos takiego dlatego w sumie tutaj zapytalam bo wiedzialam ze tak to bedzie jak pojade do szpitala.dziekuje dziewczyny za odp.pozdrawiam

Najważniejsze,że z dzidzią wszystko ok:)Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz:)I powodzenia życzę;-)i dużo zdrowia życzę:-)
 
asiuasiu nawet w Cork zależy na kogo się trafi - jak wszędzie. niby opieka ok, niby robią scan na każdej wizycie, ale ostatnio np. trafiłam na takiego buraka, że szkoda gadać. mam nadzieję, że u Ciebie nic złego się nie dzieje.
ja też mam wizytę 2 stycznia w Corku ;-) tylko, ze ja rano, a ty pewnie później skoro to pierwsza wizyta - przynajmniej ostatnio tak robili, że pierwsze wizyty były później bo zaczynali od scanu, a ja mam zawsze najpierw położna i potem lekarz, który robi scan u siebie w gabinecie

aaa i pierwszą ciążę niby miałam książkową, a skończyłam w Pl (ale to wina tego, że wybrałam wtedy szpital w tralee a tam olali moje problemy), a teraz mam problemy związane z ciążą i o ile gp jest super, przejmuje się, sama dzwoni do szpitala jak coś nie halo i mi przekłada wizyty, to w szpitalu lekarze mają to trochę w tyle, że się tak delikatnie wyrażę...
 
Ostatnia edycja:
ja mam na 14 no o tralee to ja slyszalam mam 2 kolezanki ktore rodzily wlasnie w tralee takze wiem jak tam to wszystko wyglada.a co do tego na kogo sie trafi to sie zgadzam w 100% wiem ze dziewczyny trafialy na jakiegos pana :) lekarza ktory jest wlasnie jakis dziwny :) mozesz mi napisac czy w 2 ciazy tez robia ci scany tak jak w 1 bo tu mnie dziewczyny (tu czyli tu gdzie mieszkam)nastraszyly ze 1 lub 2 scany sa aha ale jesli chodzi o porod to naprawde sobie chwale porod byl z komplikacjami a dali sobie rade super
 
asiu pierwszą wizytę miałam w 12 tygodniu i wtedy zrobili dokładne usg. poprosiłam o sprawdzenie przezierności i też nie robili problemu. potem miałam usg w 21 i jakoś po 26 tyg (przyspieszone przez moją gp). tak więc teraz w środę będzie już mój 4 scan w szpitalu.
raczej robią go na każdej wizycie, tyle że nie jest tak dokładne jak w Pl. no ale nie olewają sprawy jak w tralee jednak

dzięki za pocieszenie co do porodu. ja się bardzo boję. ale najbardziej tego, że mam do szpitala daleko. a mam pytanko - tutaj można karetką bez problemu jechać, ale powinno się zadzwonić do szpitala czy na 112 w razie czego?
 
reklama
kurde nie mam bladego pojecia czytalam ze mozna karetka no napewno mozna numer do szpitala to 021 4920545, i 112 to taka centrala jak u nas pewnie mozna tu i tu dzwonic a co do porodu to sie czulam jak jedyna kobieta rodzaca w tym szpitalu tak mnie super potraktowali :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry