reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

reklama
ja jako objaw mialam przez chwilę katar, ale nie taki lejący, tylko jakby w zatokach...a nic nie leciało. I z dwa razy miałam natychmiastowe podwyższenie temperatury, który utrzymywał się z godzinę lub dwie. ;-)
 
Witam,

Czy któraś z Was miała objawy ciąży jak przy przeziębieniu? Jak tak to w którym tygodniu?

Pozdrawiam
Tak ja mialam....dreszcze..zlwewne poty....oslabienie....nawet w aptece bylam po cos na przeziebienie ale sie staralismy wiec dala cos dla ciezarowek...nawet gardlo mnie pobolewalo....a to byly oznaki ciazy
 
reklama
reklama
Do góry