reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Współczucie Julio.Ja tez dziś stanęłam ma wadze i wpadłam w panikę, bo pokazała niecałe 49 kg.Myślałam, że w 13-tym tygodniu będę miała jakieś 52kg.Ja nie jem dużo,apetyt mizerniutki,ale piję jak smok,więc przynajmniej się nie odwodnię.
 
reklama
Sylciu też czytałam o melisie, ale nie podchodzi mi. Co Coca-coli to tez mam ochote, ale mój małzonek mi zabrania mi ją pić i poprostu nie ma jej u mnie w domu, bo jej mi nie kupuje.W Święta opiłam sę jej jak bąk.

Julio wspólczuje Ci, nby tak na to czekamy, a potem to udręka dla nas.Mam nadzieje, że nedługo Ci przejdzie.

Ja to nic bym nie jadła, ale jabłka to wciągam na maxa - nawet teraz jedno jem. Co dziewne jest, bo po soku jakbłkowym wymiotuje.
 
ech, kiedy nadchodzi wieczorowa pora zamieniam się w lodówkowy odkurzacz..... waga 1 kg większa niż przed ciążą.
 
Witajcie znów dziewczyny :-). Już nie mogę się doczekać kiedy miną te okropne mdłości :baffled:. Męczy mnie ciągle - jak mawia syneczek mojego kolegi - złoślinka. Na dokładkę mam straszne zaparcia i na ulgę potrafię czekać nawet i 6 dni - koszmar! Ale z drugiej strony cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze :-). Przedwczoraj pomachało mi łapeczką na USG :-).
 
hej dziewczyny od ponad miesiaca czuje sie bardzo dobrze a tu dzis znowuwymioty! czy to normalne zeby po takiej przerwie wrocily?mam nadzieje ze nie zatrulam sie czy cos w tym stylu:(
 
a ja zaczynam walke z pęcherzem teraz... ojoj... zawsze coś...

ale przeraża mnie fakt, że ledwo utrzymuje mocz... przecież to chyba za wcześnie na jakikolwiek ucisk na pęcherz :baffled:
 
Oj, współczuję dziewczynki. A ja mam w drugą stronę - chyba jem za dużo. Bioderka się zaokrągliły i przestaję wchodzić w spodnie. I boję się stanąć na wadze.
U mnie również po kilku dobrych dniach wróciła zgaga i mdłości.
 
Mnie bola nogi i kupilam sobie rajstopy przeciwzylakowe na ciaze i nosilam je dzis od rana do 15 tej i juz dluzej nie wytrzymalam bo myslalam, ze brzuch mi odpadnie. Jakos dziwnie ciagnelo mi brzuch na dol a jak dalam je pod brzuch to mnie cisnelo:baffled: jak nie urok to... moze sie do nich przyzwyczaje:confused:
Dziewczyny takie wzdecia jak ja mam to chyba zadna z Was, ledwie nie pekne;-)
 
reklama
Renek podejmuję rzuconą rękawicę i jestem gotowa stanąć do konkursu ; ) Obawiam się że mam jeszcze większe :baffled: Ja to się już boję cokolwiek do ust włożyć bo wieczorami to nawet po sucharkach brzuch mi pęka. I nie ma na to sposobu.
Na wadze 2,5 kg do przodu ale co z tego jak czuję się jakbym miała 25 na plusie :baffled: :baffled:
 
Do góry