reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

reklama
Dagkris - ja u siebie zauważyłam wczoraj, ze z jednej strony mam znacznie mniejsze wcięcie w talii niż z drugiej:baffled::baffled: - wczesniej nic takiego nie miałam. Brzuch narazie wygląda bardziej jak po obfitym posiłku niż na taki ciążowy, ale ostatnio stanęłam przed lustrem bez ciuchów, dokładnie się obejrzalam no i własnie to mi się rzuciło w oczy. No nic...zobaczymy jak to będzie wyglądać później jak brzuszek już się zrobi bardziej widoczny.
 
Hmmmm, narazie nie panikuje bo to za wczesnie, mysle ze poczekam troche, jesli nadal bedzie sie powiekszac tylko jedna strona wtedy do ginia koniecznie!!! Dzieki!!!
:baffled::baffled::baffled:
 
A mierzyłyście sobie ciśnienie ciążóweczki kochane.
Nie bolą was głowy?Nie wiem czy to tylko mnie łeb pęka?Jak ciśnienie przekroczy mi 100/65 to jest już wspaniale.Ostatnio padł rekord:85/49.W nocy budzę się z bólu.Wszystkie znajome narzekały raczej na za wysokie ciśnienie.Zaczęłam znów popijać sobie kawkę.Czasami pomaga czasami nie.Dziś już mi się chciało wyć z bólu od samego rana,nie wytrzymałam i wzięłam apap.Nic nie pomógł.Czy któraś narzekała lub narzeka na podobne dolegliwości?
 
Ja ciśnienie mam wzorowe - za każdym razem jak mierzę to jest 100/60 lub 110/70. Najdziwniejsze jest to, ze ja przed ciążą miałam z ciśnieniem problemy i co drugi dzień bóle głowy a teraz...zaszłam w ciąże i jak ręką odjął:tak::tak:
 
Ja tez mam 100/60 i zawsze myslalam, ze to dosc niskie ale chyba oki bo raczej dobrze sie czuje. Czasem boli mnie glowa ale cisnienie raczej sie nie zmienia.
Dzis jestem nie do zycia bo gardlo mnie boli i pewnie bedzie angina :-:)-:)-(
 
Ja także mam niskie ciśnienie tylko na stres skacze jak nienormalne np. po badaniach prenatalnych milam 150/80.
Jaki macie puls mnie czasami dochodzi do 101.
Głowa bolała mnie 3 razy to było straszne. U mnie jak boli to od momentu podniesienia głowy z łóżka do wieczora, przezywam horror i cisnienie mam 170 chyba z nerwow.
 
Ja też jestem niskociśnieniowiec i moje standardowe wynosi 90/60... no chyba, ze mnie ktoś wkurzy to do 100 dojdzie ;-)
 
reklama
Do góry