reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

tez fakt..io ile da sie wytrzymac lepiej niełykac...ja jak mnie boli glowa to wymiotuje,mdleje i inne niestworzone rzeczy dlatego u mnie bez tabletki sie nieobejdzie...ale mam nadzieje ze to mine teraz:)
 
reklama
ja mam tak od kilku dni dopiero, saram sie jakos wytrzymywac, chociaz wczoraj juz zaslablam i nie bylo zaciekawie. dostalam skierowanie na badania krwi z podejrzeniem anemii:(
 
mam nadzieje, ze to chwilowe bylo:)no , ale badania musze zrobic mimi wszystko.
a Ty juz niedlugo sie przekonasz czy masz pod sercem malutka istotke:)uwierz tylko, ze tak jest:)

hehe, a swoja droga to chyba tylko my na tym forum jestesmy dzisiaj. ile lat ma Twoja starsza pociecha?bo z tego co widze, to to Twoja druga ciaza.
 
Marthusia napewno chwilowe...czasem tak jest ciaza to duuuza zmiana i chyba ma prawo bolec no nie?? :D moj mały juz w sumie nietaki mały ma 4.5 roku w lutym skonczy 5...takze juz cvzas na nas:):)
hihi zreszta troche sie boje bo on tai zywy i energiczny:D ma to po mamusi:)

 
a u mnie z objawów to szczególnie wybija sie ból piersi i tak gdzieś od tygodnia po owulacji
może troszkę wcześniej i na twarzy bardzo mnie wysypało a nigdy nic nie miałam
no i oczywiście siusianie biegam do wc w dzień i w nocy głowa na szczęście mnie nie boli
 
Ahoj:)
Ja nie myslałam o objawach,bo to był cykl bezowulacyjny!!!!!!Tak mi wyszło po monitoringu,a tu nie ma @ i nie ma,ale wogólenie podejrzewałam ciązy!!!A tu po 6 dniach od terminu @ tescik pozytywny!!!!SZOK!Musiałam się odblokować i się udało.mój mąż stwierdził,że on od razu wiedział :)bo wyglądałam inaczej po twarzy i miałam większe piersi. dopiero od 2 tyg boli mnie brzuch ,biorę duphaston i nospę,a w pon ide do szpitala.
Pozdrawiamy:):):):)
 
a ja zrobilam badanie, lekarz stwierdzil anemie, dostalam zelazo i folik, oraz zalecenie, ze mam zdrowo sie odzywiac, nie przemeczac i co najwazniejsze wysypiac..
nie wiem jak to pogodzic wszystko..na uczelni mam mase nauki, a co sie z tym laczy zarwane nocki:((
 
Moje najdotkliwsze objawy to zmęczenie i niechęć do robienia czegokolwiek. Mogłabym tylko spać i spać; no i oczywiście jeść. Poza tym nie mam żadnych mdłości - na szczęście - i mam nadzieję że mnie nie dopadną. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry