reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
reklama
my uzywamy Pamersy. Były Huggiesy ale nie są tak dobre jak pampersy. mój mały jest strasznie energiczny i huggiesy mu się jaoś przesuwały, często też przelewał.

 
Na poczatku pampers,później huggies aż do niedawna bo zaczełam kupować w plusie berbeć a miedzy czasie wypróbowałam wszystkich tych tanich marek typu kaufland czy inne markety ale po nich było uczulenie zostaliśmy na berbeciu i sa ok i cenowo też/
 
A ja przez pierwsze 6 miesiecy uzywalam HELEN HARPER bo takie mialam juz nazbierane juz podczas ciazy a takze zdaza sie ze PAMPERS ale i na stadionie X-lecia kupuje w paczkach po 50 sztuk bez nazwy pieluchy tez bardzo dobre i sa od 30gr do 50gr za sztuke zalezy jakiie czy na rzepy,bawelniane itd.
 
My na poczatku uzywalysmy pampersow, jednak okolo 2 miesiaca tatus pomylil sie na zakupach i kupil huggies i od tej pory tylko one. Okazalo sie ze kiedy Ala miala na sobie pampersy i cos zrobila zaczynala plakac a w huggiesach musze sama zagladac czy czegos nie ma bo nigdy sie nie skarzy.
 
My wlasnie nie dawno przeszlismy na DADA z Biedronki - nie roznia sie generalnie niczym, poza cena, chociaz te najmniejsze 3-6kg porownujac z Pampersami Jumbo Pack wychodzily tak samo - teraz kupujemy 7-18kg i sa jednak tansze. Biedronka ma jeszcze Fitti - 26zl za ponad 60szt! Dostalam od znajomej na probe - wklad jest ten sam, ale powloczka zewnetrzna, to sztucznota-taka cerata, tak samo z reszta jak te fioletowe z Tesco.
Takze ja stawiam na DADA z Biedronki!
 
Używamy od początku Pampersów ale wspomagamy się Dadą z biedronki.
Tzn. Dady używam rano kiedy Kuba robi często kupki, a tak przez resztę dnia i nocki Pampersów.
Dada w nocy nie zdała egzaminu, Kuba zawsze był posikany.
Pozdrawiam
 
reklama
witajcie
my wlasciwie juz zakladamy pampersa jedynie na noc ,choc juz tez bym niemusiala tego robic,bo toska wstaje i jest suchy,no ale......
z poczatku uzywalam pampersow ,potem troche na sprube z championa z jedyneczki(ale niezabardzo sie sprawdzalu ),zaczelam kupowac z Biedronki "DADA"I POLECAM.
Sa tansze od pampersow,a wlasciwie ,mysle ja ze wlkad maja chyba taki sam ,sa estetyczne,kolorowe i dziecku sie ladnie dopasowywuja do ciala po zalozeniu,i co najwazniejsze nieprzemakaja i nie bryli sie wklad po zsiusianiu.........POLECAM DADE Z ZAMKNIETYMI OCZAMII husteczki dady tez sa oki,uzywalam i sa ok
a teraz kupuje pieluszki dada jedynie tylko dla przezornych,zycze wszystkim szybkego pozbycia sie pieluch.......................
 
Do góry