reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenie

Jak najbardziej może być to alergia, skonsultuj się najlepiej z lekarzem.

Ziemniak jest raczej bezpieczny, dynia też (aczkolwiek nigdy nie mów nigdy). Na szczęście wprowadziłaś tylko 3 produkty, więc łatwiej będzie wyłapać co szkodzi. Odstaw po kolei (zaczęłabym od jabłka) i poczekaj tydzień/dwa czy jest poprawa.

Dużo zdrówka 😉
 
reklama
Może, mona córka ma alergie na mleko krowie - jak karmilam piersią i spożywałam mleko, jogurty to walczyliśmy z odparzeniami. Później odstawiłam nabiał dalej karmiąc, był spokój. Dzisiaj nietolerancja jest mniejsza, może trochę zjeść mleka np 1 jogurt, ale jeśli przesadzi z ilością to kolejnego dnia ma odparzenia w miejscach intymnych i płacze, ze ja boli, piecze, wtedy smarujemy sudocremem, odstawiamy mleko na kilka dni i pomaga- aktualnie ma 6 lat I nadal jest to jEden z dwóch objawów uczulenia (drugi to ból brzucha).
 
A podajesz surowe jabłko? Może spróbuj je podgotować?
Ja bym z tego kompletu także jabłko typowała jako winowajcę. Ono ma sporo kwasów i stąd mogą pojawiać się odparzenia.
 
A podajesz surowe jabłko? Może spróbuj je podgotować?
Ja bym z tego kompletu także jabłko typowała jako winowajcę. Ono ma sporo kwasów i stąd mogą pojawiać się odparzenia.
Jabłko że słoiczka. To było przedwczoraj, od wczoraj zmieniły się jej kupki a dziś już widzę, że to biegunka. 😕
 
Albo zatem tylko zbiegło się w czasie, albo jabłko zadziałało jak środek przeczyszczający.
W takim razie dopóki córce nie przejdzie, to wstrzymaj się z rozszerzaniem diety. A na biegunkę u dzieci polecam tasectan ;-)
 
reklama
Powiem Wam, że z godziny na godzinę robi się coraz gorzej mimo, że dzisiaj większość czasu na gołej pupie. Jutro jadę do pediatry bo mała strasznie krzyczy przy myciu, nie daje się dotknąć :( obstawiam, że to nie jest już odparzenie tylko pieluchowe zapalenie.
 
Do góry