K
kobietka22
Gość
Magdalena - gratuluję pracy , fajnie ,że będziesz miała przyjemną pracę, a co dokładnie bęziesz robiła?
ja nadal czekam na telefon i chyba się nie doczekam....
U mnie już posprzątane mam teraz trochę czasu na forum , bo jutro wyjeżdżam sprzątać u babci , a po niedzieli zakupy i gdzieś tak od czwartku gotowanie, w przyszłym tygodniu zaczynają się też rekolekcje u nas w parafii.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
ja nadal czekam na telefon i chyba się nie doczekam....

U mnie już posprzątane mam teraz trochę czasu na forum , bo jutro wyjeżdżam sprzątać u babci , a po niedzieli zakupy i gdzieś tak od czwartku gotowanie, w przyszłym tygodniu zaczynają się też rekolekcje u nas w parafii.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Muszę się podzielić z Wami radosną nowina, w 2 miesiące z 12,647 moje TSH z czwartku 1,145 - juhuuuuuuuuuuu:-):-) zrobiłam też FT4 i anty TPO i z tego co wyczytałam w wujku google 


P ostatnimy dniami doprowadza mnie do szału