reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

aniunia Tobiasz już taki duży??????O matko ale czas leci!!! Ja też od urodzenia małej nie spałam dłużej jednym ciągiem niż 3h:((( Jestem wymęczona,chudne,włosy wypadają...a badania niby ok,wiec może dojde kiedyś do siebie:-DDaj nam później znać co powiedzieli w tej klinice,trzymam kciuki,zeby to była jakaś błahostka.
gatto buziaki dla Was dziewczynki:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
anulka,zojka,angel,bett również mega buziaki!

Tęskno mi za Wami.
 
reklama
no jak miło ....:-D wreszcie som te babole :-)
bett , ja ostatnio zwykłe mielone nadziałam oscypkiem , i juz całkiem inny zraz wyszedł .

aniunia , tego zeza napewno trzeba sprawdzic , bo potem bedziecie sobie pluc w brodę .... że za póżno , że za duzy Tobiasz i przeżywa itp . Roczek mu minął nie wiadomo kiedy , wiadomo ze dzieciaki absorbuja czas i nie zawsze go starcza na przyjemnostki typu BB :tak:
Mój syn też nie przesypia nocy bez pobudki , nawet kilku . Wstaje by dać pic , wsadzić smoka , pomóc sie ułozyć jak się wałkuje , przykryć , popatrzeć jak śpi ;-)
pozatym rosnie jak na drożdżach , ma jakieś 80cm i 8200g , stoi szelma przy meblach , przy łózku , wstaje w łóżeczku i pełza po domu przewracajac wszystko co napotka.
 
Aniunnia - u nas jakiś czas temu była masakra z usypianiem i dziki ryk jak się budziła w nocy. ten dziki ryk wynikał z tego, że jak miała te problemy z zasypianiem, to ją przyzwyczailiśmy że któreś z nas stoi nad łóżeczkiem jak ona zasypia. czasem zajmowało nam to nawet godzinę a każda próba odejścia od łóżeczka jak jeszcze nie spała oznaczała ryk i to też się przekładało na jej płacz w nocy bo jak zasypiała to nas widziała koło łóżeczka i jak się budziła i nas tam nie było to bardzo płakała. w pewnym momencie miałam już dość i tak jak wcześniej byłam dosyć sceptycznie nastawiona do metody usypiania 3-5-7 tak postanowiłam ją wypróbować i jest dużo lepiej. po około 1,5-2 tygodniach zaczęła sama zasypiać po kąpieli, rzadziej się budzi w nocy a nawet jak się budzi to często jest w stanie się sama wyciszyć i uspokoić. z zezem nic nie podpowiem bo nie mam doświadczenia, ale zawsze lepiej sprawdzić, często dużo rzeczy łatwiej wyleczyć i wypracować za młodu. a co do chorowania to u nas każdym wychodzącym zębom towarzyszy katar który przeradza się w kaszel a ten w zapalenie oskrzeli. w sumie 3 razy szły jej zęby i 3 razy miała zapalenie oskrzeli, poza tym to miała trzydniówkę, jelitówkę i złamaną rękę. no chyba żeby liczyć też asymetrię z którą się urodziła i dysplazję bioderek, ale z tym sobie na szczęście już poradziliśmy. to tyle w temacie zdrowia u nas.

Emka - dla Ciebie też buziaki! a co z Twoim powrotem do pracy? bo chyba coś pisałaś jakiś czas temu... dzieje się coś?

Lilijanna - no właśnie w lodówce to za dużo nie ma, bo zazwyczaj kupuje produkty na konkretne potrawy, ale trochę mi brakuje pomysłów na takie obiady żeby Marta też mogła zjeść. ona jest wybitnie mięsożerna. zazwyczaj gotuję zupy, na parze warzywka różnorakie + mięsko, spaghetti, pulpeciki z różnymi dodatkami, jakieś gulasze i w sumie nie wiem co jeszcze mogę jej wymyślić

Czarna - ooo mielone z oscypkiem... brzmi pysznie. już stoi Milan? wow!


z braku weny ugotowałam barszcz ukraiński :-p
 
Czarna jasny gwint to maly Pudzian ci rosnie, moja nie ma chyba jeszcze 80 cm hihi;-) rozwija sie tez ekspresowo!

Bett a nie dajesz Marcie ryb?? moja wpiernicza jak nie wiem:tak: a tak w ogole to robie jej na przyklad potrawke z kurczaka/cielaka/krolika z warzywami i kasza/ryzem/makaronem. My tez jemy to samo. Albo ryba z puree, tez zarowno dla niej jak i dla nas. Moja ma dopiero 4 zeby wiec czasem nie ze wszystkim da rade, no, ale stara sie hihi;-)

Emcia kochana buziole dla Was tez! wszystko dobrze u was? Nina zdrowa??

My z mloda gdzies zalapalysmy wirusa, chyba najpierw ona, miala wysoka goraczke ni z gruchy ni z pietruchy, myslalam, ze to trzydniowka, ale nie, potem zaczela pokaszliwac i troche kataru, potem zalapalam ja, mialam gile do pasa! Teraz nam juz przechodzi na szczescie.
 
Gatto - ryby też daję, wiedziałam że o czymś zapomniałam :-p ale rybki to głównie na parze robię. może pomyślę o jakiejś potrawce właśnie. chwilowo chyba idą jej kolejne zęby więc apetytu za dużego nie ma i kręci nosem na obiadki. jejku, teraz spojrzałam na Twój suwaczek i aż nie mogę uwierzyć że za chwilę macie roczek... jak ten czas szybko leci
 
Tobiasz tez rybki lubi z brokułami. Ale ile latać za nim muszę z łyżką to szok. Kiedys tak ładnie jadł w krzesełku do karmienia a teraz mu się odwidziało. Czasem to juz muszę muzykę puszczać, żeby buzie otwierał.Zupy tak lubiał to teraz znowu mu sie odwidziało. W ogóle to wybredny. Często mu się nudzą potrawy i musze kombinować cos nowego.
 
Zobacz załącznik 606876A to Ciocie macie łobuza co kombinuje juz raczkować:) Wczoraj dotarł kurier z oczojebnym mega dywanem i mała szaleje.
Gatto zdrówka laleczki moje.Jakieś cholerne wirusy wszedzie panuja:( Lada chwila ktoś tu będzie miał roczek:-):-):-)
Czarna ja nawet nie wiem ile mierzy mała,ale jak się z nią ważę a potem sama to wychodzi gdzieś ok.7900g. Cholera przez te wirusy mamyn już tak opóźnione ostatnie 5w1,chyba minęło już 4,5 miesiąca od drugiej dawki...W dupe z tymi szczepieniami.
Bett ja nie mam gdzie wracac do pracy w czerwcu:( Firma w styczniu się zamknęła,a ja i tak umowe miałam tylko do grudnia 2013r.
 
hahahha Emcia pamietam jak moja sie w taka pozycje ustawiala i bujala w przod i w tyl, ubaw niezly byl. Teraz wszedzie wejdzie i broi jak nie wiem.....no i tak, za chwile roczek!! ludzieeeeeeee....jak to minelo!!
 
reklama
Do góry