reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

O , następna :-pwpadła jak po ogień ! A my tu żadne wiedzy , co u Was się wyrabia :tak: Ewelina ? jak synek ? przecież on za chwile bedzie miał 3 latka :szok:

Magda , a konkretnie to kiedy ten kontrakt się kończy , hęęę ???:-p Fajnie , że idziecie do przodu z M , juz zacieram rece na Wasze starania :) ogromnie się cieszę ...

U mnie , cóż kolejny dzień świstaka , jak to ja mówie ... Czas za szybko leci i nieubłaganie zmierza do powrotu do kieratu pracy niestety. Dzieć rosnie i dokucza ( dziś oderwał listwę przy podłodze) , zaczął wczoraj gadać baba i mama ( to drugie zazwyczaj jak chce wyleźć z opałów typu krzesełko do jedzenia) . Dziewczyny ok , uczą się , to najwazniejsze . T ok , jeszcze nie mam go dość ,a ale on wie , że zawsze mogę go zamienić na młodszy model więc się pilnuje :-D Ex narazie nie przesadza i siedzi cicho , oby znów nie majstrował kolejnego wniosku o obniżenie ali , bo ubije gada .... Tyle u mnie :-D

Edit ; miałam schudnąc pare kilo , ale to nie realne dopoki Milan je w nocy , bo ja jem razem z nim :cool2:
 
reklama
karola co się dzieje? Nadal tak masz z rękoma?
pleni kochana jesteś
czarna widzę,że też oglądałaś "dzień świstaka":-) Również często używam tego zwrotu:-) Milan szczwana bestia widzę:-)
magdalena jak tam pracownicy? nadal gwiżdżą na twój widok?;-)
emka to zazadaj od męza płacy,a co...
zjola odezwij się do nas...
 
Ostatnia edycja:
Gatto jak mogłam przegapić roczek Gattinki???!!!!!:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-:)wściekła/y::no::-:)zawstydzona/y:
Taki wstyd:( Ale e-ciotce teraz jest bardzo bardzo przykro:((((
Gattinko kochana moja najlepsze życzonka z okazji roczku:))))) Zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka,żeby katarki nie męczyły i inne zarazy. Miłości,miłości i jeszcze raz miłości,żebyś zawsze była bardzo kochana,tulana i ściskana:)))) Samych radosnych i uśmiechniętych dni:)))) I oczywiście,żebyś nadal była taka grzeczna:)))));-) Milion buziaków od cioci:)))))
 
Magdalena to ja już teraz zycze owocnych staranek :) Dobre wieści :) Czarna Tobiasz już nie je w nocy od dawna, ale ile razy wyje i trzeba mu dać pić to nawet nie zlicze.. Jestem wykończona.. Dzis to z godzine płakał i nawet picie nie dało rady.. czemu on nie przesypia nocy jak inne dzieci? Mojej siostry dziecko ktore ma 9 m-cy juz od dawna jej ładnie spi. Gatto ja też z okazji roczku duzo zdrówka zycze :) No a my po wizycie u okulisty w Krakowie. Boze jakie dzieci są chore to az serce pęka. Tak patrząc na nie to oboje z meżem zaczeliśmy się zastanawiać co my tam robimy. Okazało się, ze wszytsko ok. Tobiasz ma zeza pozornego...tzn , ze to tylko takie wrazenie. Jest zdrowy. Wysiedzeliśmy sie 3 godziny, badania rózne porobili, ale przynajmniej mamy pewnośc, ze z oczkami ok. Pozdrawiam wszytskie gorąco :)
 
Witam, Was dziewczyny!

Podczytywałam Was i chciałam się przywitać. Widze tu już osoby które znałam wcześniej z forum.

Zabieg łyżeczkowania miałam tydzień temu. Pisze do was bo wiem że sama sobie z tym nie poradze. Na chwile obecna jest ze mna mama codziennie (mąż pracuje za granica), ale w te chwile kiedy jestem sama w domu nie moge sobie znaleść miejsca - plątam sie bez celu, placze po kątach, denerwuje się na dzieci. Nie mam sił psychicznie, ani nawet fizycznie. W momencie wysiłków zaczyna mi sie nasilac krwawienie. Nie wiem czy tak powinno byc? Kilka dni mialam plamienia a teraz znow leje się krew jak przy miesiaczce.
Jest to temat odskocznia :) i wlasnie na to licze, aby jakos oderwac sie od tych smutnych myśli.

A może przy okazji ktoras z Was mi powie czy miala styczność z konfliktem serologicznym, konfliktowym zestawieniem RhD? Z tego co zrozumialam wpisano mi to w karcie wypisu ze szpitala jako powód poronienia. Stwierdzili że odczyn coombsa po zabiegu na to wskazywał ze zaszedł konflikt, podano mi zastrzyk z immunoglobuliny. Choć moj gin twierdzi ze to nie możliwe aby konflikt zaszedł. Mam grupe B rh - a maz A rh -. Starsze dzieci maja moja grupe krwi i po żadnym porodzie nie podano mi zastrzyku immunoglobulinym choc ponoc powinno sie tak na wszelki wypadek. Bede wdzieczna za informacje, jesli ktoraś z Was jest w temacie.
 
nimfii , witaj !
wspólczuje ci ogromnie straty
co do konfliktu , czytalam , że niekiedy zachodzi również konflikt związany z grupami głownymi , nie tylko z czynnikiem Rh
poszukam info s w necie to napisze
 
O widzisz o tym nie pomyślalam. choć u mnie na wypisie ze szpitala opisali "konfliktowe zestawienie RhD". Byli tak pewni siebie, ze o to chodzi. Szkoda że nie pokazali mi do reki wynikow Coombsa po zabiegu, może to by mi cos wyjaśniło. Natomiast druga sprawa, na ktora mi zwrócił uwage lekarz w szpitalu to odklejajace się łożysko. Z tego wszystko wiązaloby się w całość - odklejajace się łożysko i brak bariery ochronnej, zmieszanie sie krwi z moja.. Przy czy co dziwne nie mialam ni boli brzucha ani plamien - nic.
Co mnie niesamowicie zaskoczylo, to jak przeczytalam ze przy kolejnych ciązach ryzyko odklejania sie łożyska jest wieksze. W życiu bym nie pomyslala, myślalam, ze kolejne ciąze sa "silniejsze"
 
dziewczyny sorki ze tak ni z gruszki ni z pietruszki ale z małą na kolanach nie wiele idzie przy kompie posiedziec a w ważnej sprawie wpadam piszę gdzie się da o pomoc dla małej Amelki z mojej rodziny która w wieku 9-mcy przeszła SEPSę w wyniku czegu zostały jej amutowane obie nóżki, mam nadzieje że jak co roku pomożecie. Z góry dzięki

W TYM ROKU RÓWNIEŻ PROSIMY O POMOC DLA AMELKI 1% TWOJEGO TO DLA TEJ DZIELNEJ DZIEWCZYNKI BARDZO DUŻA POMOC Jak przekazać 1% podaktu?W określone pozycje właściwego formularza PIT należy wpisać numer KRS 0000186434oraz obliczony 1 procent należnego podatku. Aby pieniądze trafiły do Amelki, koniecznie w rubryce cel szczegółowy 1 % proszę wpisać: AMELIA PYKA 195/P

http://www.amelka.net.pl/?przekazanie-1-podaktu,4
 

Załączniki

  • amelka.jpg
    amelka.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 47
  • amelka 2.jpg
    amelka 2.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 54
  • amelka 3.jpg
    amelka 3.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 49
Madziula jak miło przeczytać takie wiadomości :-)

Rany jak mnie tu dawno nie było :)

Sis:* widzę, że i Ty zerknęłaś :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
reklama
Danula , no dawno ..... dawno cię nie bylo , co u Ciebie ?
izw , wysłałam wczoraj pit i dopiero teraz widzę , że pomyliłam imie , napisałam natalia pyka , wrrrrr . Mam nadzieję ,że mimo to kasą trafi do niej.
 
Do góry