reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
pleni &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.emy wiem kochana zartuje.teraz oby tylko bylo dobrzze.bedzie.musi byc nie ma innej opcji.
 
Ależ mi miło , że tu Wszystkie Panie zajrzały ! Emy - zasługa twoja i twego suwaczka :)
Prosimy częściej o wpisy :)

Aniolki , ja się super czuje , oczywiście ciążowe doleglowości dają w kość (boli mnie okropnie kregosłup i kośc ogonowa , mam już zgagę i napinianie brzucha , hormony mi wariują i bęczę z byle gów... ) ale przecież ja na to nie będę na to narzekać , bo sama chciałam i zniosę wszystko :) W domu wszyscy pozytywnie nastawieni do Jonasza ( stary gada do brzucha , a dziewczyny duzo pomagają ) jest GIT . Nawet pracą sie nie przejmuję ( ja taki pracoholik , od tylu lat) siedzę na L4 , piję kawkę z rana i szukam nowych suwaków:-p

pleni , &&&&&&&&& za pomyślny zabieg i wyniki :)
 
kłaczek ach ci mężczyźni:-) ale "z dyni w pysk" to jednak lekka przesada:-)
gatto gratuluję Cristinki!!!
emy gratuluję suwaczka!!! I tak mocno jak tylko potrafię zaciskam kciuki,żeby wszystko było dobrze!!!!
plenitude myslami jestem cały czas z tobą...
 
reklama
Info od Gatto "podprowadzone"z 30stek : Hej babolku. Nie czytam bo nie mam kurde czasu. W tym szpitalu to ciagle cos chca. Nie mozna sobie odpoczac.my z Cristy nawiazujemy jako taki kontakt tylko ze jak na razie mleka mam malo i pewnie z posmakiem morfinki to kto wie czy jej smakuje. W kazdym razie przyssa sie a potem spi spryciula! Zaczynam chodzic jak europejczyk nie japonka co mnie cieszy. Chyba tyle z niusow:)
 
Do góry