reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Lilijanna dzięki :)

Karola możes mieć butelki jakie chcesz. A skąd lecicie? Mi w krakowie tylko zajrzała do termosu choć w nim przeciez nic nie widac. A w Dublinie to nawet nie wyciągnęłam butelek i jak bagaz przeleciał przez skan nikt się nie doczepił co ja tam mam itd. Czasem się zdarza, ze każą próbować któregos picia.
 
reklama
Aniunia , fajnie , że wpadłaś :) U mnie całkiem dobrze , jest coraz ciężej ale da się wytrzymać . Wg planu za 4 tyg powitamy małego na świecie . Wyprawka skompletowana , siostry czekają niecierpliwie na brata :)

Karola , wszystko się ułoży nie martw się , niekiedy trzeba zaryzykować i zawalczyć o lepsze jutro - powodzenia
 
Będzie dobrze, jakby co służę pomocą. Ktoś Was przywiezie?


kochana wielkie dzieki:tak:.zawozi nas moja dobra kumpela.byla juz kilka razy w poznaniu na lotnisku,wie jak dojechac itd.mam nadzieje,ze zadnych niespodzianek nie bedzie:baffled:.

czarna to wielkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za porod.tez tak sadze jak ty piszesz,ze trzeba czasem zaryzykowac...tutaj zrobilismy wszystko co w naszej mocy aby zylo sie lepiej niestety chciec nie zawsze znaczy moc...mam nadzieje,ze tam sie nam lepiej ulozy.
 
Dziewczyny ja już po wizycie,ktg wyszło super,choć mała dość dziwnie na nie reagowała,jakieś adhd jej się załączyło
laugh.gif
Waży ok.2300g,nadal jest w tym niższym centylu,ale nie jakoś na granicy,więc jest ok.Według usg dalej jest to ciąża o tydzień młodsza. Bynajmniej mam już za dwa tyg stawić się na oddziale,przez tydz będę sobie leżakować ,bo lekarz chce miec mnie na oku i po tym tygodniu cięcie,równo w 38tc-chyba,ze zmienie zdanie co do porodu...Ło matko juz mam stan przedzawałowy
laugh.gif

Pleni kciukaski za Twoją wizytę:))))
 
Emka super, czyli jednak ciecie...juz za 3 tyg zobaczymy mala Emcie :tak: Nie boj boba...tyle babek dalo rade to i ty tez :)
 
reklama
Emka01 - Ty nie stresuj maludy, choć ja z Weroniką jak jechałam to też stresik był i to podówjny, bo raz trzeba było Adę zostawić dziadkom po drodze, dwa każdy poród jest inny. :-p Powodzenia.
 
Do góry