reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odstawianie od piersi

no ja tez zauważyłam ze tylko jeden dzien jest róznicy !! Ja już od miesiąca daje soczki po troszku a teraz od jakiegoś czasu to soczek i albo zupka jarzynowa albo papka owocowa. I je tyle na ile ma ochote, choć dalej dla niej cycuś to nr 1 A kupki to normalne ze bedą rzadziej bo to juz inne jedzonko a nie tylkoo mleko. Liwia czasem dwa dni nic, ale nie daje jej rzadnych czopków czy coś bo nie boli ją nic. Jedynie co to albo jabłko tarte daje albo soczek jabłkowy bo juz sprawdzone ze jabłuszka dobre na zaparcie. No i po tych nowościach to kupcia bardziej gęsta. Ja zwracam zawsze uwage na to czy śluzu nie ma itp co nie jest najprzyjemniejsze ;)
Po tych nowościach to nie zauważyłam zeby brzusio ją bolał!! No ale ile dzieci tyle moze być róznych reakcji !!
 
reklama
Do góry