reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

reklama

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jaszczurka widziałam ten wózek strasznie ciężki !!! I średnie oceny wystawiają mu sprzedawcy!!!

aniasorsha

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
Ja na ten moment jestem zdecydowana na ten wózek - graco quattro deluxe, ale chcę go najpierw "pomacać" i wypróbować w sklepie. Poza tym pewnie jeszcze coś innego znajdę jeszcze.

Podoba mi się w nim, że jest stosunkowo lekki, ma wyciąganą gondolke dla niemowlaków, spacerówkę można opracać w dwie strony i nie jest zabójczo drogi... Poza tym dostał złoty medal w konkursie mother&baby i widziałam, że ma masę pozytywnych opinii. A jaki przy tym śliczniutki :)

Ale pewnie znajdę jeszcze jakieś łakome kąski :)

Ola.K

Rozwiązania
0
Aniu ja nie polecam tych wózeczków ponieważ są małe kółka ..nie gumowane co zimoą naprawdę może stać się zmorą...poza tym są wąskie i jak Maluszka ubierzesz cieplej nie będzie miało za dużo miejsca...nie mają dobrych amortyzatorów i poza dużym koszem na zakupy naprawdę nie polecam...zaczynają skrzypieć kółka...wiem ,bo znajoma miała taki wózeczek i po pół roku wymieniła go na inny model...

Nemezis

Rozwiązania
0
jaszczurko taki wózek ma siostra mego męża i chwali go. Nie wiem czy jest ciężki bo nie mam z czym porównać ale prowadzi się dość dobrze i bardzo wygodnie wkłada i wyjmuje szkraba

klamka

Matka Polka:)))
Rozwiązania
0
Dziewczyny napiszcie mi jakies adresy stron na ktorych mozna poogladac wozki????? Albo sklepy online..... Prosze.....

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
mi sie deltim podobał..i to nawet bardzo..i zasiegełam info w kilku sklepach..W wiekszosći nie prowadzili sprzedazy tych wózkow..a w jednym pan opowiedziała mi historię jedej pani, której sie wózek złozył podczas spaceruz dizeckiem..Ponoc głosno o tym było.pisali w gazetach..Kobieta wytoczyła sprawe..i wiem, ze firma bardzo dobrze sie zachowała..dostała odszkodowanie..cos am w ramach przeprosin.., ale niestety renoma przez ten incydent spadła...

nie zam szczegółów..ani wiarygodnego ródła tej sprawy..bowiem to opowiedziala mi sklepowa pewnego sklepu z art dzieciecymi.., ale mnie to zraziło do tego wózeczka..a był moim priorytetem

reklama

calo

Rozwiązania
0
Narazie Deltim Focus jest moim faworytem i nawet ta historia mnie nie przerazila, bo to moglo byc zdarzenie raz na 1000 i uwazam ze to bardzo dobry wozek. Duzo czytalam na temat roznych wozkow i pod wzgledem cenowym i opcji jakie on dostarcza najbardziej mi pasuje :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Ciaza a trudny czas Potrzebuję porady 4
A Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 7
A Umowa na czas określony a urlop macierzynski Potrzebuję porady 9
X Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 18
N Ciaza a umowa o prace na czas okreslony Potrzebuję porady 6
N Czas poswiecony niemowlakowi Potrzebuję porady 19
kipotka Umowa na czas nieokreślony po 3 m. okresu próbnego w ciąży Potrzebuję porady 12
U L4 w ciąży a zmiana etatu i umowa na czas określony Potrzebuję porady 57
P Umowa o pracę na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 24
M Umowa na czas okreslony a ciąża Potrzebuję porady 21
L Umowa na czas okreslony. Potrzebuję porady 16
Natalka92 Czy to juz czas na porod ? Potrzebuję porady 2
U Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
N 2,5 miesieczne niemowlę CAŁY CZAS wisi na piersi - czy to normalne? Żywienie 5
nowamloda12 Czas na ginekologa ? Potrzebuję porady 3
A Mam 24 lata kiedy najlepszy czas na 2 dziecko ? Potrzebuję porady 15
Acai Czy to już czas na dziecko? Potrzebuję porady 2
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
S Stach, niepewność, czy mój czas minął? Ciąża, poród, połóg 8
...Margotka9022... Czas reakcji alergicznej Potrzebuję porady 1
A Umowa o pracę na czas określony a zasiłek macierzyński. Potrzebuję porady 4
A Umowa na czas okreslony a urlop rodzicielski Potrzebuję porady 5
M umowa na czas okreslony a ciaza? Potrzebuję porady 27
Marciaaa55 Co jeśli kilka dni po porodzie kończy mi się umowa na czas określony? Potrzebuję porady 29
...Margotka9022... Ciąża leżąca. Razem przejdźmy ten trudny czas. Ciąża, poród, połóg 1
Marciaaa55 Umowa na czas określony a zasiłek macierzyński ! Potrzebuję porady 6
M Umowa na czas określony - niejasności. Potrzebuję porady 13
J Czas na drugie dziecko :) Potrzebuję porady 19
Ayashi86 Nie spi i caly czas placze pomocy!! Spanie 17
I Urlop rodzicielski - umowa na czas określony a kolejna ciążao Potrzebuję porady 3
L Umowa na czas określony podczas ciąży Potrzebuję porady 1
mama w Barcelonie Wolny czas Potrzebuję porady 6
E Maz-kiedys zwariuje!!! Potrzebuję porady 18
D Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem? Potrzebuję porady 6
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuję porady 1
M 2 tygodniowy maluszek cały czas chce jesc Noworodek 2
Zor Głupawki na jesienno - zimowy czas Dzieci urodzone w lutym 2015 33
monia~ umowa na czas określony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2
A Wrześniówek czas wolny :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 19
B Aneks do umowy na czas określony a druga ciąża? Porady prawnika 1
coleta obniżony wymiar czasu pracy a zadaniowy czas pracy Porady prawnika 5
K wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony czy można się odwołać w przypadku ciąży Porady prawnika 4
E Obniżony czas pracy/odbiór dnia wolnego Porady prawnika 1
miśkaa ciąża a umowa na czas określony i macierzyński ? Porady prawnika 6
beata26 zwolnienie z pracy umowa na czas nieokreślony jakie prawa Porady prawnika 4
Beata93 ubezpieczenie na czas pobytu w szpitalu Porady prawnika 1
F zasiłek macierzyński a umowa o pracę na czas nieokreślony Porady prawnika 1
I Jak zorganizować czas dziecku spędzającemu wakacje w mieście? Mamy pracujące 0
aniam141 Znalazłam na fejsie , a czas leci . Możesz pomóc...zobacz 1
C Wypłata zaległego urlopu po zakończeniu umowy na czas określony Porady prawnika 2