reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

To moze uda sie następny wypad po południu zrobić po spaniu dzieciaczków. Ja to jestem w ogóle ciekawa czy mojej sie tam bedzie podobac nie byla jeszcze na takiej sali
 
reklama
Dareczka Fabiankowi bardzo sie podobało od pierwszego razu aż do teraz:tak: I Oliwii też sie podoba:tak:
 
Lilly z tego co sie orientuje to pracuje tam tez dr D. Dąbruś - wiec moze o niego chodzi.... Powodzenia!

Aga Ty to potrafisz smaka zrobic -> uwielbiam isaure!!! ale i tak najlepiej robi ja moja Mama ;-)
 
Bo Wasze córcie to odważne a moja przy Waszych to jeszcze jak taka dzidzia :)

Ale mojej "dzidzi" spodobały się piosenki dla dzieci i wczoraj cały dzien chciała tańczyć woogie boogi i miałam jej pokazywac do piosenki kapie woda ;)
 
No to zobaczymy jak się będą bawić.

Moja wyspana mam nadzieję, że humorek będzie mieć dobry bo rano coś nie za bardzo było :( Obiadek zjedzony - dzis testowałam kluseczki z serka homogenizowanego i się tym zajadała- cąłe szczęście bo nic oprócz tego nie przygotowałam.
 
reklama
Do góry