reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

A u Moni wszystko juz ok:) Monia pracuje na nocki po 6 godzin a Rafal od 7 do 19 wiec oboje pracuja a Lenka ma przy sobie rodzicow bo sie zmieniaja:)
A jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MIŁOSZKA pisalam w dniu urodzin ale ktos tu byl nie obecny:))))
 
reklama
Ciasto beznadziejne. Przepis do doopy jakis. Nie uda mi się go nigdy zmodyfikować.
Pozostane przy Isaurze. Jak Leoncjo niemalże:)
 
Dareczka, dziękuję za pomoc w uaktualnieniu suwaczków.
Kaasiutka
, uaktualniłam suwaczki, bo lata mnie tutaj nie było. Mój pierworodny syn ma już 1,5 roku:-).
Ten tajemniczy gin to nie Kałdonek, nie Golej, nie Szczerbiński. Hmmm... został Dubrowski i Ziółkowski. A może to był jakiś lekarz na zastępstwie?:-D
 
Lilly to jak już będziesz wiedzieć to daj znać. Widzę, że rocznik 2010 wzbogacił się o koleją osobę :) Bo tu dziewczynek z tego rocznika jest bardzo dużo :)
 
A ja mam dziś lenia niesamowitego i głowa mnie boli :( ale ciasta jakiego mi się chcę znalazłam jakiś przepis na necie i trzeba isc do sklepu po składniki oby ciasto było warte tego :)
 
Dziewczyny nie zapominajcie ze i Moj Aleksy tez się na randkowanie pisze :-) jeszcze osesek z niego ale może któraś z dziewczynek będzie wolała młodszego?? :-D :-) a przystojniak z niego będzie jak nic!!
Daria, Paula ja popołudniami tez mogę praktycznie cały tydzień! Jak nie M to najwyżej do dziadków podrzuce :-)
 
reklama
Widzę, że kolejka będzie się do naszych BB chłopców ustawiać - w końcu lepiej swatać z kimś kogo mamusia zna :)
Na kawkę może sroda ok 16.30 - 17.00
 
Do góry