reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej :) i po zabawie - sala może nie jakaś rewelacja ale Dobruni wystarczyło to do dobrej zabawy a i ja skorzystałam jeszcze za taką cene 2 godziny szaleństwa uf - teraz chwila relaksu póki śpi :)
 
reklama
Dzięki za super zabawę:)
W sumie, te wszystkie sale są prawie takie same. Dzieciakom do szczęścia wystarczą:)
Maja już foty oglądała i cieszyła się jak widziała Dziewczynki:)
Postaram się byc na kawce. Może Piotrka z Mają oddeleguję do Stonogi znowu?:)
 
Cześć, mieszkam koło Jeleniej Góry, mam pytanko czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa? Chodzilam do doktor Juncewicz ale do niej na razie nie ma szans sie dostać. A planujemy dzidziusia i chcę porobić badania przed. Będę wdzięczna za odpowiedz :-)
Pozdrawiam;-)
 
Hej szkola :) nie słyszałam o takim nazwisku więc nie doradzę. Ja do Dąbrusia i polecam ale to też zależy czy chcesz na NFZ czy prywatnie - prywatnie wiadomo łatwiej się dostać
 
Dareczka dzięki za odpowiedz. Ja też o tej lekarce to 1 raz usłyszałam od koleżanki. A do Dąbrusia to nie chce bo mi nie pasuje jakoś:zawstydzona/y: Może jeszcze dam rade sie do doktor Juncewicz załapać ale to wątpie. A mam do was jeszcze jedno pytanie w robiłyście jakieś badania przed zajściem w ciąże ?? Bo tak czytam że sie powinno robić i tak sie zastanawiam czy one są potrzebne faktycznie???
 
szkola ja tez polecam Dąbrusia! natomiast Juncewicz odradzam zdecydowanie -> jest dobrze jak nic zlego sie nie dzieje z nie daj boze zaczna sie komplikacje i ona sobie niestety nie radzi :( wiem z wlasnego doswiadczenia (niestety 2x sie o tym przekonalam)
jezeli hcodzi o badania to jak nie masz zadnych problemow zdrowotnych to jak chcesz to zrob sobie podstawowe badania no i co wazne -> czy bierzesz kwas foliowy? mozna go brac caly czas nawet jezeli planujesz za rok ciaze a tylko wyjdzie na zdrowie ;)
powodzenia!
 
reklama
Witak szkola:)
Oj w JG dobry gin to trudne:(
najwazniejsze chyba zeby pracował w szpitalu, żebys w czasie porodu miała dobrą opiekę.

A przed ciąża kilka miesięcy bierz kwas foliowy, zrób podstawowe badania krwi oraz badanie na cytomegalię i toksoplazmozę.
Badania na CMV powinno sie wykonywac w ciąży tak naprwdę co 3 mies, ale lekarze tego nie zlecają, bo wiadomo jak z CMV jest:(
 
Do góry