reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

10. kwietnia widzimy się o 21:00 - Babyboomowa grupa wsparcia z psychologiem

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Okres w ciazy

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Ja miałam... Najpierw plamienie implantacyjne - kilka dni wcześniej niż @, trwało 3 dni - zorientowałam się, że cis jest "inaczej" bo mi bardzo wzrosło tętno.. Więc zrobiłam test
Potem po miesiącu krwawienie (po pierwszych plamkach szpital...) i dwóch miesiącach plamienie - też szpital, doktor mówił, że parę % kobiet ma takie plamienia w terminie @...

Koleżanka mamy też miała, zorientowała się w 4 miesiącu. Najpierw robiła badania itd, bo straszne mdłości miała, ale ciążę jako powód wyeliminowała, bo przecież @ była normalnie, a że to początek lat 80-tych, to nie było tak dostępnych testów, bety, itd...

reklama

Ania20719

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja miałam... Najpierw plamienie implantacyjne - kilka dni wcześniej niż @, trwało 3 dni - zorientowałam się, że cis jest "inaczej" bo mi bardzo wzrosło tętno.. Więc zrobiłam test
Potem po miesiącu krwawienie (po pierwszych plamkach szpital...) i dwóch miesiącach plamienie - też szpital, doktor mówił, że parę % kobiet ma takie plamienia w terminie @...

Koleżanka mamy też miała, zorientowała się w 4 miesiącu. Najpierw robiła badania itd, bo straszne mdłości miała, ale ciążę jako powód wyeliminowała, bo przecież @ była normalnie, a że to początek lat 80-tych, to nie było tak dostępnych testów, bety, itd...

i test ten pierwszy wyszedł Ci pozytywny?

Obiezyswiat

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Od niedawna udzielam się na tym forum. Mam nadzieję że mi pomożecie. Ten cykl był jakiś inny niż wcześniejsze Od owulacji czułam się fatalnie mdłości, bóle głowy silne bóle sutków oraz jakiś inny śluz.
Dostałam chyba okres w 31 dniu cyklu po 1 dniu spóźnienia Jednak jest słabszy trwa drugi dzien. Pierwszego dnia tylko brązowe plamienia i delikatnie różowa. Na drugi dzień krew czerwona bez skrzepow. Co dziwne nadal bolą mnie piersi i dużo siusiam. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mimo krwawienia jestem w ciąży?

Fado123

Rozwiązania
3
Od niedawna udzielam się na tym forum. Mam nadzieję że mi pomożecie. Ten cykl był jakiś inny niż wcześniejsze Od owulacji czułam się fatalnie mdłości, bóle głowy silne bóle sutków oraz jakiś inny śluz.
Dostałam chyba okres w 31 dniu cyklu po 1 dniu spóźnienia Jednak jest słabszy trwa drugi dzien. Pierwszego dnia tylko brązowe plamienia i delikatnie różowa. Na drugi dzień krew czerwona bez skrzepow. Co dziwne nadal bolą mnie piersi i dużo siusiam. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mimo krwawienia jestem w ciąży?
Myślę że nie , mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne , bo objawy ciąży raczej nie występują , przed spodziewaną @ ,więc albo stres ,albo sobie wmawiasz ciąże i stąd te "objawy " jeśli masz wątpliwości po zakończeniu krwawienia umów się do ginekologa ,niech Cię obejrzy i najwyżej zleci jakieś badania

Kikyo

Rozwiązania
0
Zrób test, to najlepsze rozwiązanie, nikt Ci na 100% nie powie czy jestes czy nie jesteś. Mozesz być w ciąży, ale plamić lub krwawić z jakiegoś powodu.... krwiaka, pęknietego naczynka, niewydolności szyjki... podstawa to test , pozniej beta hcg

Do góry