reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres w ciazy

Dołączył(a)
1 Maj 2019
Postów
1
Dziewczyny ! Czy któraś z was miała krwawienia na początku ciąży w terminie okresu ? To jest wgl możliwe ? Ile to trwało i jak wyglądał ? Był dużo skąpszy niż zwykły okres ? Bardzo proszę o odpowiedź:)
 
reklama
Dziewczyny ! Czy któraś z was miała krwawienia na początku ciąży w terminie okresu ? To jest wgl możliwe ? Ile to trwało i jak wyglądał ? Był dużo skąpszy niż zwykły okres ? Bardzo proszę o odpowiedź:)
Ja miałam przy każdej ciąży przez ok 2 msce od zajścia w terminie okresu plemienia później spokój
 
A betę jaką miałaś?? robiłaś test??wiedziałaś że jesteś w ciąży?
Bety nigdy nie robiłam po 1 dniu spóźnienia okresu robiłam test wychodziły 2 krechy więc ciąża była i 2 msce plamilamlekko i mialam bol brzucha w dniu kiedy powinnam miec okres.nie było to mocne plamienie !
 
Dziewczyny ! Czy któraś z was miała krwawienia na początku ciąży w terminie okresu ? To jest wgl możliwe ? Ile to trwało i jak wyglądał ? Był dużo skąpszy niż zwykły okres ? Bardzo proszę o odpowiedź:)
Ja miałam pierwszy @ krótszy bo trwający 2 dni pierwszego dnia wyglądał jak zawsze drugiego jakby się kończyl nie zrobiłam testu dopiero w kolejnym miesiącu kiedy @ się nie pojawił

Kiedy byłam u gin potwierdzić ciążę Pytała o ostatni okres powiedziałam datę i nadmienilam że był inny jednak jej to nie interesowało i kierowała się data ostatniej miesiączki do wyliczenia daty porodu jak się okazało później na dokladniejszym usg potwierdzilo się że ciąża jest starsza niż wskazywalaby ostatni @ bo już nim nie był
Powodzenia [emoji4]
 
Dziewczyny ! Czy któraś z was miała krwawienia na początku ciąży w terminie okresu ? To jest wgl możliwe ? Ile to trwało i jak wyglądał ? Był dużo skąpszy niż zwykły okres ? Bardzo proszę o odpowiedź:)
Moja koleżanka tak miała. Był chyba taki jak zwykle, bo do lekarza poszła dopiero w 3 miesiącu ciąży. Wcześniej nic nie podejrzewała
 
Dziewczyny ! Czy któraś z was miała krwawienia na początku ciąży w terminie okresu ? To jest wgl możliwe ? Ile to trwało i jak wyglądał ? Był dużo skąpszy niż zwykły okres ? Bardzo proszę o odpowiedź:)
Mnie się zdarzyło, w 8tc dosyć intensywne krwawienie. Pojechałam na izbę musiałam zwiększyć luteine i duphaston. I oszczędzać się przez kilka dni
 
reklama
I nie zrobiła sobie wtedy w ciągu tych 3 miesięcy ani badań krwi hcg ani zwykłego testu??
Nie, bo miała przecież okres w terminie, innych objawów brak. Dopiero na usg okazało się, że termin się nie zgadza...
A i moja babcia tak miała, ale to już epoka przed usg ;) ciąża zakończona po ok 6 miesiącach a dziecko 3 kg :)
 
Do góry