reklama

Oliwka czy balsam?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez VegaVega, 26 Marzec 2009.

1. VegaVega

VegaVega Fanka BB :)

Mam pytanie co jest lepsze oliwka czy balsam?
    Teraz te oliwki są jakieś wodniste bardzo kiedyś były bardziej tłuste i gęste nie lubię ich.
    No i jaka firma byłaby najlepsza?

2. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

obecnie preferowane są balsamy, a oliwki be ;-)

3. reklama
  4. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Oliwka w żelu :tak:

5. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

oliwka w żelu:tak:

6. mamakubusia85

mamakubusia85 Fanka BB :)

Ja caly okres niemowlectwa Kuby uzywalam oliwki, na poczatku wodnistej, potem tej w zelu z Johnsona i ja polecam najbardziej. Moj Kuba bardzo dobrze oliwki z tej firmy tolerowal, niestety zawiodlam sie na lawendowej, ktorej zapach byl zbyt drazniacy a Kuba dostal wysypki, uzylam jej tylko raz:baffled: Polecam rumiankowa.

7. kama925

kama925 Fanka BB :)

zależy od skóry dziecka- mój synek ma super skórę i nie ma potrzeby natłuszczania jej oliwką- stosujemy balsam pharmacerisa- dość drogi ale super. jesli dzieciątko ma skórę suchą- wtedy oliwka jak najbardziej. a- i zależy czym chcesz myć- jak mydełkiem to natłuszczaj skórę oliwką a jak czymś z oliwką czy olejkami to zwykle na natłuszczanie nie mam potrzeby...:-)

8. mama_Adrianka

mama_Adrianka sierpniowa mama '08

Ja używam oliwki Bambino. Mój synek dobrze ją toleruje. Natomiast po oliwce Hippa dostał uczulenia :tak:.

9. Agawap

Agawap Początkująca w BB

To fakt obecnie odchodzi się od oliwek ponieważ udowodniono podczas badań, iż oliwki zatykają pory, co powoduje że skóra nie oddycha- koleżanka jest dyplomowaną położną dość świeżą i potwierdza, że jak słyszała na wykładach oliwki są be. My używaliśmy na początku kremów specjalnych Oilatum bądź Emolium, później balsamu Johnson & Johnson, a teraz wróciliśmy do Emolium ale emulsja do ciała. Dominik wszystko tolerował bardzo dobrze. Polecamy:-)

10. reklama
  11. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

Na samym początku używałam oliwki, najpierw w płynie (była niewygodna, ale skóra była dobrze nawet nawilżona) z Johnsona, później tej samej marki, tyle że w żelu.
    Kiedy Bartek skończył mniej więcej 3-4 miesiące przerzuciłam się na balsam lawendowy i był super nawilżony, nic się nie lepiło, po prostu cud miód! :-):-)
    Polecam ten balsamik, dodatkowo dziecku lepiej po nim usnąc, do tej pory go używamy, tyle, że rzadziej niż kiedyś.

Polecam gorąco!
    A najlepiej jak się jeszcze użyje do kąpieli żelu lawendowego (wszystko z Johnsona).

Jeszcze wracając do oliwki, to przez jakiś czas używaliśmy tej z Bambino i też się sprawdziła :tak::tak::tak::tak:

12. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Ja uzywalam kosmetykow johnson:tak:Ale od iedy moje male maja alergie i stale sucha swedzaca skore uzywam emulsji po kapieli emolium.
    U mnie sprawdza sie super:tak::tak::tak:

Poleć forum