reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Dziewczyny mam pyutanko odnośnie tranu.....chciałabym zacząc Mari podawac,ale nie mam pojecia jaki.... może któraś z Was już daje i może mi cos polecic konkretnego?????

Anoli Mari pije mleko z butli przed snem.....ale ma największy smoczek.....a tak to wszystko z kubka niekapka i takiej buteleczki na zazadzie bidona:)


Kana no to my tak samo tylko na noc butla z njawiekszym smoczkiem:-)

A tran Molliers wieloowocowy, ale nie jest zbyt dobry. Przypomina w smaku gume owocową ale nie jest wogóle słodki. Jakos go hania przełyka, ale bez entuzjazmu. Lepiej smakuje jej nawet wit.c:tak:
 
Kana no to my tak samo tylko na noc butla z njawiekszym smoczkiem:-)

A tran Molliers wieloowocowy, ale nie jest zbyt dobry. Przypomina w smaku gume owocową ale nie jest wogóle słodki. Jakos go hania przełyka, ale bez entuzjazmu. Lepiej smakuje jej nawet wit.c:tak:

Jula ubiegłej zimy piła cytrynowego mollersa a mi przez gardło nie przechodzil a teraz sprobujemy wieloowocowego
 
Gabi mleczko rano i kaszkę na noc pije z butelki a tak wszystko inne z kubeczka.
Co do wit C to my dawaliśmy 1x5 kropelek a teraz dajemy juvit 6 kropelek
A jak Gabi była przeziębiona to wit C brała 2x 5
 
reklama
Do góry