reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Jasiek przychodzi i mówi - kupa - ale po fakcie :-D
Nocnik traktuje jako krzesełko póki co - ale wie że jak się wchodzi do łazienki to się tam siada:-) i później myje ręce.

Moje dziecko tak kocha wodę i mycie że ostatnio jak wrócił z balkonu miał brudne ręce - pokazał ze trzeba umyć - więc go zabralam do łazienki i umyłam łapska. A on spowrotem na balkon - ledwo przez próg przeszedł i do domu i myju myju ble czyli łapki brudne i tak parę razy :-D
 
reklama
ten nuby to ma slomke tylko w srodku, a U gory jest takie cos grubsze, nie umiem wytllumaczyc, musialabys w sklepie zobaczyc, ale skoro alanek nie przegryzl, to moze bartus tez nic nie zrobi

No właśnie ten z Canpola też w środku ma taką plastikową słonkę :) a to co wystaje u góry (słomka) jest z tego ala silikonu, i może tylko mój Alanek ma taki słaby zgryz :D (narazie) :)
 
To może być reakcja alergiczna mój Tomek miał tak po penicylinie takie plamy mapy na całum ciele zaczeło sie od pleców i szyji i objeło całą postać az do stóp a potem ustępowało w takiej samej kolejnosci na wszelki wypadek podaj wapno i zyrtec albo cos na alergie i idz do pediatry ,może go cos w nocy ugryzło i jest uczulony, własnie Tomek tak ma czsem tez w nocy tylko ze mniej niz po penicylinie, podejrzewam pająka, ewentualnie jakas zakazna, ale nie kojarze jaka bo ospa, odra raczej plamki są mniejsze i bardziej wypukłe
 
To może być reakcja alergiczna mój Tomek miał tak po penicylinie takie plamy mapy na całum ciele zaczeło sie od pleców i szyji i objeło całą postać az do stóp a potem ustępowało w takiej samej kolejnosci na wszelki wypadek podaj wapno i zyrtec albo cos na alergie i idz do pediatry ,może go cos w nocy ugryzło i jest uczulony, własnie Tomek tak ma czsem tez w nocy tylko ze mniej niz po penicylinie, podejrzewam pająka, ewentualnie jakas zakazna, ale nie kojarze jaka bo ospa, odra raczej plamki są mniejsze i bardziej wypukłe

Dzięki Mopku, właśnie on już wczoraj miał kilka takich małych plamek (odstają), no a dziś właśnie tak wygląda, ma jeszcze palce u rączek czerwone i spuchnięte, na pleckach i za uszami też, jak G wruci z pracy to pojedziemy na pogotowie to sprawdzić.
 
Dziewczyny POMOCY !!!!! co to może być ?????? Alan dziś się tak obudził :-:)-(



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Ja bym podejrzewała pokrzywkę alergiczną i tak jak Mopek myślę że moze coś go w nocy ugryzło.
Po pierwsze czy te plamy są wypukłe?
Po drugie czy nie jadł wczoraj czegoś nowego?
Nie masz w domu np. clemastinum?
 
Edee jak ma to tez za uszami to lepiej jedźcie to sprawdzić czy to nie różyczka....a sprawdź mu węzły chłonne...bo jakby to było coś chorobowego a nie uczuleniowego to na pewno miałby powiększone.
 
Ja bym podejrzewała pokrzywkę alergiczną i tak jak Mopek myślę że moze coś go w nocy ugryzło.
Po pierwsze czy te plamy są wypukłe?
Po drugie czy nie jadł wczoraj czegoś nowego?
Nie masz w domu np. clemastinum?

Tak, są wypukłe szczególnie te na nóżkach
A z jedzenia nic nowego nie jadł, bo od kilku dni ma biegunke, i mało co zje (nic nowego mu nie dałam)
A w domu nie mam nawet wapna :(
 
reklama
Do góry