reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Owulacja

reklama
Dziewczyny, czy to juz jest pozytywny? Czy jeszcze nie?
 

Załączniki

  • IMG_20211003_213432.jpg
    IMG_20211003_213432.jpg
    483,7 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny, wczoraj wyszła mi tylko jedna kreska, dziś wzięłam inny test i wynik taki jak na zdjęciu. Co myślicie?
 

Załączniki

  • received_687867552174225.jpeg
    received_687867552174225.jpeg
    10,7 KB · Wyświetleń: 94
Cześć Dziewczyny,
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Mam zespół policystycznych jajników. Brałam Clo przez 5 dni. Kontroluje teraz owulację. Wstawiam zdjęcia moich testów owulacyjnych. Chciałam się Was doradzić, czy ta owulacja już jest czy jeszcze trzeba poczekać dzień-dwa? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Występują u mnie objawy jak bolesność jajników i wieczorami mam uczucie gorąca.
Przy pcos nie robi sie testow owulacyjnych
 
reklama
Do góry