reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palenie przed ciążą

reklama
A tak serio autorko, zrobiłaś dla swoich dzieci wszytko co mogłaś na ten moment. Palenie przed ciążą nie powinno mieć dużego wpływu na rozwój dzieci, może ale nie musi mieć wpływ na przykład na Twoje ciśnienie w ciąży. Obserwuj się i dbaj o Was. I nie katuj się myślami 🤍
 
Wg mnie powinien być to zakaz palenia w miejscach publicznych - czyli poza własnym domem, ogrodem i ewentualnie wydzieloną strefą w knajpie (czyli tak jak alkohol).
Tak samo z balkonami - skoro nie można na nich palić grila, to papierosy też powinny być zakazane.
powinno być zakazane choćby dlatego że bierne palenie oddziaływuje na nasze zdrowie a więc dotyczy poniekąd nas wszystkich. Ale niestety poprawność jest ważniejsza niz zdrowie a palacze nalogowi w nosie maja innych bo sami dymu już nie czują.
Właśnie wchodzę do dużej hali handlowej a zaraz pod drzwiami 2 osoby jaraja faje i co teraz mam przebiegać na wdechu?
 
powinno być zakazane choćby dlatego że bierne palenie oddziaływuje na nasze zdrowie a więc dotyczy poniekąd nas wszystkich. Ale niestety poprawność jest ważniejsza niz zdrowie a palacze nalogowi w nosie maja innych bo sami dymu już nie czują.
Właśnie wchodzę do dużej hali handlowej a zaraz pod drzwiami 2 osoby jaraja faje i co teraz mam przebiegać na wdechu?

Nie. Zrób im awanture i powiedz, że niszczą Cię bardziej niz alkoholicy swoje rodziny. Myślę, że to jedyne słuszne rozwiązanie 🙋‍♀️
 
Patrz, a od wczoraj robisz tu aferę jak fanatyczka w cukrowym szale.
Moze prowadź swoją wojne z tymi obrzydliwymi palaczami na jakimś swoim wątku, a nie tu gdzie dziewczyna szuka porad🤡
ale ja wojny nie prowadzę.
Rozmawiam jeśli nie chcesz brać udziału w rozmowie to nie bierz. Ja Ciebie nie atakuje, mam prawo wyrażać swoje zdanie tak samo jak inni.
 
ale ja wojny nie prowadzę.
Rozmawiam jeśli nie chcesz brać udziału w rozmowie to nie bierz. Ja Ciebie nie atakuje, mam prawo wyrażać swoje zdanie tak samo jak inni.

Ja też wyrażam swoje zdanie. Jest ono takie, ze to nie miejsce na leczenie Twoich prywatnych problemów z palaczami. Tu dziewczyna szuka pomocy i odpowiedzi, a nie sluchania o Twojej nienawiści.
To jak prezentujesz to swoje zdanie też ma znaczenie.
I jeszcze jedno. Prawo do wyrażania swojego zdanie nie oznaczy, że trzeba to robić 🙋‍♀️
 
reklama
Do góry