reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Faro - pięknie urosło Twoje maleństwo :-) oby u mnie też tak było -u mnie maleństwa były w poniedziałek 30 i 33 mm, prenatalne w następny piątek /czyli niecałe 2 tygodnie od skierowania/, hm chyba powinny dorosnąć do ok 48-50 mm...

A co badania krwi - ja mam skierowanie po prostu na prenatalne i umówili mnie na usg, zobaczę co dalej.
Ja nie chcę testu pappa bo przy bliźniętach podobno lubi dziwnie wychodzić + wiek,wiadomo ... i jak wyjdą mi słabe wyniki to będę umierać ze strachu. Rea Ty faktycznie masz suuuper wyniki i możesz być spokojna, więc było warto robić badanie :-) !
 
reklama
Goyah ja też chyba wezmę całą cytrynę przekrojoną na pół, chociaż mi w laboratorium w PF mówili coś o jednym plasterku Z drugiej jednak strony skoro cytryna nie ma wpływu na wyniki, to też chyba wcisnę całą,
:-)
GOYAH super, że masz taką pracą, do której lubisz chodzić, bo w dzisiejszych czasach to wszyscy raczej narzekają Zresztą taka też jest natura Polaka - wiecznie niezadowolony:tak:
 
Dziewczyny jak ta rwa kulszowa się objawia?
Sisi a Ty nie szalej z owocami na wieczór przed badaniem:)

jup koleżanka moja była tylko na przezierności na 3D ale nie w rzeszowie i pani dr powiedziała, że sensu nie ma markerów robić jak wynik USG jest ok z taką różnicą, że prawdopodobieństwo nie jest określone
Goyah jeszcze gronkowiec, ale on obok krzywej cukrowej już chyba wchodzi jako obowiązkowy
 
Ostatnia edycja:
Joasik rwa to jest jakiś ucisk na nerwa. Ja miałam w 1-3mc bolało mnie w lewym pośladku w środku i nie bardzo mogłam stwierdzić tak na prawdę gdzie. Lekarz niestey nic nie mógł poradzić na to bo ani leków ani prześwietlenia. Z chodzeniem nie miałam problemów ale leżeć, przekręcić sie w nocy i wstać to sprawiało mi taki kłujący ból i nagle któregoś dnia jak się obudziłam to nie bolało :happy2:
Ja badań przeróżnych robiłam ale gronkowca nie kojarzę hmmm
Pozdrawiam :-)
 
Czesc dziewczyny, mam do was pytanie: czy zazywanie nospy, moze mojemu kropkowi zaszkodzic ?
Moj problem polega na tym ze od dluzszego czasu zaladek daje znac o sobie, a najbardziej jak zjem cos ciezkiego albo owoce z lupka, staram sie unikac takich rzeczy jak moge, ale ostatnio tak mnie zlapalo ze myslalam ze do szpitala pojade, takiego bolu to jak zyje nie mialam a zjadlam sandwicze z serem zoltym i sosem czosnkowym wiec nastepne jedzenie znalazlo miejsce na czarnej liscie, w takich sytuacjach biore nospe, ale wczoraj przeczytalam ze jakis tam skladnik przenika do lozyska ! Dziewczyny co sadzicie o tym ? Fakt nospy nie biore reguralnie, a jak juz to jedna,
Katarina co u ciebie ? Jestes juz po ... :)
Madziula a ty chyba tez sie na dniach bedziesz przygotowywala na zabranie maluszka ?
Powodzenia dziewczyny :*
 
anula zerknij na ulotkę musi tam pisać. Ja nie musiałam stosować, choć na apap się załapałam:) a jak się czujesz? który to tydzień? a żołądeczek oszczędzaj bo małemu/ małej może się jeszcze spodobać jako worek treningowy:):):)
 
reklama
anula@ no niestety musimy teraz uważać czym się zajadamy, ja to mam same antysmaki, ale dzięki Bogu poważniejszych rewolucji nie miałam jedynie zgagę, nudności i wymioty, ale wiem, że nospa może powodować zaburzenia napięcia mięśniowego u dziecka z tym, że w momencie jak stosuje się ją regularnie,ale najlepiej skonsultuj to z lekarzem lub podpytaj w aptece
alutka1 ważny jest przyrost % najlepiej powtórz betę i zobacz jak przyrasta, a wynik skonsultuj się lekarzem
 
Do góry