reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Jak u was dziewczyny jest z imionami dla dzieci?
Ja sie zastanawiam nad daniem dwoch imion, ewentualnie jednego ale uniwersalnego-miedzynarodowego.
 
reklama
eliall ja wlasnie jeszcze nie wybralam jedynie dla dziewczynki mi sie podoba Nikol ale dla chlopca niemam jeszcze..na stronie www przegladam te imienia ale jakies takie zwykle sa a chcialabym cos innego ;)a ty???
 
Mi tez tak trudno sie zdecydowac, bo jedne to po przetlumaczeniu znacza cos brzydkiego, drugie za dlugie albo za trudne do wymowienia, a jeszcze inne to poprostu zle sie kojarza. Mysle ze jak dzidzius sie urodzi to na szybko cos zdecydujemy. Jak na razie to jest postanowione ze beda dwa imiona, jedno polskie a drugie muzulmanskie (oboje jestesmy muzulmanami).
 
masz racjae eliall ja chyab tez na szybko cosik wybiore :) teraz to naprawde niewiem jakie przydalaby sie jaka staka ksiazka z wszystkimi imionami ;)
 
Chyba rowniez sie tutaj zaliczam chociaz oboje jestesmy Polakami ale mieszkamy za granica w Niemczech czyli mozemy sie nazywac para polsko - zagraniczna :laugh:
 
Witam dziewczyny!
Ja i tatus malenstwa poznalismy sie w najcudowniejszym miescie na ziemi Nowym Jorku gdzie on mieszkal przez wiele lat. Tony pochodzi z Turcji, urodzil sie w Istambule, jego tata jest jednak Tatarem krymskim, Tony jednak w Turcji wlasciwie nigdy nie mieszkal. Obecnie mieszkamy w Stambule od 6 mies, oboje nauczamy ang. Jednak ze wzgledu na dzidzie postanowilismy sprobowac szczescia w Polsce, przy mojej rodzinie. To tak w skrocie. Pozdrawiam.
Ania
 
 
reklama
Do góry