reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
No ja tez mam taka nadzieje. Nie wiemy ale byc moze na dluzej, zobaczymy jak to sie ulozy. W Stanach ani w Turcji dziecka wychowywac nie chcemy z licznych powodow. Chyba Polska jednak najlepsza... Zobaczymy. No i ja mam troche dosc wloczego po swiecie. Pozdrawiam. Ania
 
witam ciebie anusia :) no rzeczywiscie to spojrzenie tatarskie hehe ;) jak to ty jestes na tym malym foto to pasujecie bardzo do siebie ,naprawde dobrana parka jestescie:) ciekawe jaki dzidzius wyjdzie ;) ja tez sobie wyobrazam jaki nasz bedzie hehe ;)
 
Czesc Asiuniu!
Napisz cos wiecej o was, czy twoj maz jest Polakiem, czy nie. Gdzie mieszkacie? Moja historyjke w skrocie juz znasz. Pozdrawiam.
Ania
PS> tez jestem strasznie ciekawa jak nasza dzidzia bedzie wygladac. Tatus bu chcial zeby miala moje oczy (zielone). A co do imion to dziewuszka ma byc Zuzanna- Susana, chlopiec Jozio- JOEy. A wy juz zdecydowaliscie?
 
hej Aniu , u nas to jest troche pomieszane,narzeczony byl urodzony w PL ale wyjechal z rodzicami po urodzeniu i ma tylko obywatelstwo niemieckie , i tam mieszka i pracuje, ja natomiast jestem w pl u rodzicow poniewaz tutaj tez studiuje zaocznie ,jeszcze mi zostal rok wiec czesto sie nie widzimy..no ale co poradzic studia sa bardzo drogie i juz tyle pieniedzy bylo w nie wlozone ze szkoda zrezygnowac. Teraz jestem w 27 tygodniu ciazy ,no i chcialabym zeby dzidzia wygladala jak tatus :) taka mala czarna hehe, a imiona jak narazie dla dziewczynki Nicol a dla chlopca Maxim:) no i tez planujemy slub oczywiscie mozemy tylko cywilny poniewaz moj narzeczony juz mial jedna zona i ma z nia syna 13 letniego no ale wiadomo jak to jest tyle zalatwiania bo to w Pl i w DE trzeb askladac papiery ze az sie niechce....ale jednak cos trzeba robic:) a jak u was jestescie juz po slubie???i chcesz urodzic w polsce??
 
Asiu,
no nie my tez nie jestesmy jeszcze poslubieni. Mam nadzieje, ze uda nam sie to zalatwic jeszcze przed narodzinami dzidzi. Raczej w Pl. Tez mnie przygnebiaja sprawy papierkowe i zobaczymy jak to bedzie. Ja jade do PL za 3 dni i na pewno juz tam zostane. Jestem z Warszawy, a ty skad Asiu?
 
reklama
hej Aniu , ja wlasnie tez sie obawiam tych papierow itp az mi sie niechce myslec bo to jednak duzo latania....a w polsce mieszkam w Pile ,do wawy mam 350km wiec nie az tak duzo ;) mam znajomych w Jabłonnej to niedaleko warszawy moze bylas tam? :)
 
Do góry